Kutná Hora B – Břežany II 4:4

Domácí získali během deseti minut prvního poločasu tříbrankové vedení. To ale nebylo všechno, v druhém poločase už to bylo dokonce 4:0. Jenže právě čtvrtá branka Břežany II probudila. Jako se domácím dařilo střelecky do přestávky, ostrými tentokrát pálil nováček soutěže a podařilo se mu téměř nemožné, vyrovnat.

„Myslím si, že to byl fotbalově velmi dobrý zápas, přitažlivý zejména pro diváky, protože obě mužstva sázela na útok. Šance jsme měli už v prvním poločase, jenže branky dávali domácí. Od stavu 4:0 jsme převzali otěže utkání a krásnými brankami srovnali skóre. A jedna branka nám byla odepřena, bylo to za stavu 4:3, pro údajný ofsajd. Bod je ale dobrý," ohodnotil výsledek vedoucí mužstva Břežan II Vladislav Pikner.

Branky: 22., 30. a 52. z PK Menšík, 32. Hačka – 56. Mašanský, 67. Pivokonský, 68. a 83.Pikner. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 3:0.
Břežany II: Svoboda – Moško, Trejbal, Valenta, Karban (58. Jansta) – Musílek (84. Hubáček), Pikner, Pivokonský, Mašanský – Kulvajt, Milner.

(Miloslav Kapic)