Jestřabí Lhota – Radim B 3:1

„Opět jsme nastoupili v silně kombinované sestavě, ale znovu jsme ukázali, že v těchto situacích umíme zabojovat a vydřeli vítězství. Po celý zápas jsme byli lepším celkem a zaslouženě jsme zvítězili," uvedl trenér Jestřabí Lhoty Jiří Kočí.

„Jen mě mrzí další neproměněné šance Martínka, Krupky, Chaloupeckého, které volaly po gólu. Hosté, které dirigoval nebezpečný Exner, hrozili v prvním poločase jen střelami ze střední vzdálenosti. Ve druhém poločase dobře kombinovali ve středu hřiště, ale do šance se prakticky nedostali.  Mužstvo musím pochválit za bojovnost, za některé velmi dobré kombinační akce, ale hlavně herní disciplínu , s kterou jsme byli minulé zápasy na štíru. Také jsme se zlepšili v intenzitě střelby, která stále pro nás zůstává slabinou. Ale celkově velká pochvala pro všechny aktéry utkání, jak se vyrovnali s terénem a zápas odehráli bez větších výstřelků," dodal Kočí.

„Na podobu hry měl velký vliv mokrý terén a rychlé odskoky balonu, se kterými si
v prvním poločase lépe dokázali poradit domácí a asi zaslouženě vedli v poločase o dva góly. Ve druhé půli se již hra vyrovnala, možná že jsme byli i o kousek lepší, ale když už se nám podařilo snížit, propadl nám do branky centrovaný balón a bylo to zase o dva góly. Jelikož většina našich dalších pokusů končila v rukavicích dobře chytajícího domácího brankáře a ani my neproměnili své brejky, skončil zápas výsledkem 3:1 pro domácí," uvedl kapitán Radimi Roman Procházka.

Branky: 15. a 41. Krupka, 60. Martikán – 55. Exner. ŽK: 2:3. Diváci: 40. Poločas: 2:0.
Jestřabí Lhota: Málek – D. Týma, Klička, Hron  –  Hájek, Mojžíš (48. Polák), Krajíček, Martikán – Chaloupecký, Krupka, Martínek (78. T. Procházka).
Radim B: Urik – R. Procházka, Mašín, Macháček, Janoušek (75. Vaníček) – M. Ružinský, Synek, Exner, Schnurpfeil – Čábelka, Dejl (70. I. Procházka).

Libodřice – Velký Osek 9:1

„Na promáčeném terénu se hrál slušný fotbal. Škoda jen,  že počasí připomínalo podzim a přišlo málo diváků," poznamenal asistent Libodřic Jiří Borecký.
„První půli jsme rozhodli třemi góly v rozmezí dvanácti minut. Potom se hra vyrovnala, ale soupeř naši branku neohrozil. Druhý poločas se hrál podle našich not a soupeře jsme k ničemu nepustili a pěti brankami rozhodli o osudu utkání," dodal Borecký.

„Bez tří hráčů základní sestavy jsme nedokázali vzdorovat soupeři z žádných fotbalových činností," přiznal vedoucí Velkého Oseka Jiří Sodoma. „Ten rozhodl již během deseti minut, když vedl 3:0," dodal.

Branky: 3. Sova, 5. Novotný, 12. vlastní, 29. a 48. Košik, 59. Müller, 72. Pohanka, 76. Pěkný, 80. Pudil – 53. Koubek z PK. Rozhodčí: Semirád. ŽK: 2:0. Diváci: 40. Poločas: 4:0.
Libodřice: Maxian – Pohanka, Pánek (59. Pudil), Müller, Mlázovský – Košík, Pěkný, Novotný, Heverle – Sova (66. F. Šafránek) ,Škopek.
Velký Osek: R. Durdil – Bezucha, Syřínek, Velechovský Špaček – Munia (62. L. Durdil), J. Pfeifer, Sixta, Koška (50. P. Pfeifer) – Koubek, Čech.

Bečváry – Břežany II 1:3

„První poločas jsme prohospodařili a pustili soupeře do tříbrankového vedení po našich hrubých chybách. Prvních 45 minut jsme se nedokázali prosadit, hráli jsme jen po vápno soupeře, ale tam naše snaha končila. Břežany byly jistější v kombinaci a náskok, který si vytvořily, jim dodal klid. To jsme mohli změnit po přestávce, kdy jsme byli už mnohem nebezpečnější a zahodili jsme několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky. Bohužel i ve stoprocentních šancích jsme střelecky zklamali. Břežany se prezentovaly velmi dobrým výkonem a myslím si, že po zásluze vedou tabulku a jsou nejblíže postupu. Myslím, že za zmínku stojí ještě velmi dobrý výkon rozhodčího," podotkl trenér Bečvár Josef Kuba.

„V prvním poločase jsme hráli velmi dobrý fotbal. Domácí jsme k ničemu nepustili, sami jsme vstřelili tři krásné branky a zápas prakticky rozhodli," konstatoval vedoucí Břežan Vladislav Pikner. „Ve druhém dějství jsme polevili, domácí získali územní převahu a dokázali vstřelit jeden gól ze standardní situace. Hráči obou mužstev zaslouží za předvedený výkon na velmi těžkém terénu pochvalu," dodal.

Branky: 67. Jahoda – 4. Moško, 15. Štolc, 29. Musílek. Rozhodčí: Burda. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:3.
Bečváry: Zavřel – Uher, O. Holub, T. Kubásek (46. Hampl), Slezák – P. Kuba, Dědek, Kubín, Jahoda – Čáslava, Černý.
Břežany II: Svoboda – Trejbal, Mišák, Valenta, Karban – Moško, M. Pikner, Volf, Štolc (62. Jedlička) – Musílek (85. Baňka), Kulvajt.