Sezona 2014/ 2015 je dnes již minulostí. Vy jste se nakonec umístili na sedmém místě tabulky. Když se ohlédnete zpět, jaké je vaše hodnocení?

Myslím si, že sedmé místo je dobré, ale po podzimu, který se nám povedl, to mohlo být i lepší.

Zimní oslabení kádru a jarní disciplinární tresty měly za následek nepříliš vydařené jarní účinkování v nejnižší krajské soutěži. Kde vidíte další příčiny herního propadu?

Největší příčina byla zimní příprava, která vlastně nebyla, protože jsme se ani jednou pořádně nesešli. O trénincích během sezony ani nemluvím. Asi to bylo uspokojením po dobrém podzimu.

Když zapátráte v paměti, jaké utkání pro vás bylo v sezoně nejpodařenější, a na které byste nejraději zapomněl?

Úplně nejhorší zápas byl doma s Bohemií Poděbrady. Jeden z těch lepších jsme odehráli v závěrečném kole, kdy se nám podařilo otočit nepříznivý stav v náš prospěch a rozloučili se tak se sezonou vítězně.

Chystají se v Břežanech II změny v hráčském či realizačním týmu?

Změn bude hodně. Někteří hráči v Břežanech končí, takže musíme tým doplnit.

Nejen kvůli stísněným časovým podmínkám, ale i vzhledem k dovoleným a dalším prázdninovým kratochvílím je letní příprava dosti specifická. Jak bude probíhat právě u vás v Břežanech II a kdy ji zahájíte?

Trénovat jsme začali 9. července. Kvůli zmíněným dovoleným a odchodům hráčů se ale zatím scházíme v různých počtech. Celá příprava proběhne v domácích podmínkách, v lese a na hřišti.

Český fotbal vstoupí do nadcházejícího ročníku revolucí, která se týká elektronické administrativy. Přestupy, hostování, registrace nových členů a v neposlední řadě také psaní zápisů to vše v elektronické podobě. Jak jste na tento nový systém připraveni? A máte z něj nějaké obavy?

Snad ho někdo před uvedením do provozu vyzkoušel a ví, že je to přínosem. Osobně se novinkám nebráním. Rozhodně nejsem proti, ale uvidíme po pár kolech, jestli je to krok vpřed. Myslím si, že jsme připraveni dobře.

Statistiky hráčů

STŘELCI

10 – Mašanský
8 – Volf
6 – P. Mišák
4 – M. Pikner, Kulvajt
3 – Tůma, V. Mišák
2 – Hubáček, Veselý
1 – Svoboda, Jedlička, Moško, Karban

SESTAVA KOLA

3 – Mašanský, V. Mišák, Svoboda
2 – Hubáček, P. Mišák, Procházka, Jansta, Trejbal
1 – Krch, Tůma, Volf, M. Pikner, Jedlička, Moško, Karban

JAN BŘEČKA