FK Kolín U15 – Slovan Liberec 1:2

„Proti Liberci jsme chtěli zopakovat výkon z Letohradu, ale to se nám nepodařilo. Přesto jsme byli hostům vyrovnaným soupeřem," uvedl vedoucí Luděk Špaček.

„Zápas rozhodly dvě chyby naší obrany, čehož hráči Liberce dokázali využít a zápas dovedli do vítězného konce. Nám se podařilo ke konci už jen snížit Rosendorfem na konečných 1:2," dodal.

Branka: Rosendorf. Poločas: 0:1. Sestava: Nečas – Procházka, Vondráček, Hartig, Jirsa (Franc) – Šindelář (Rosendorf), Vejr, Hranca (Souček), Kopáček – Stánok  (Píša), Jirků.

FK Kolín U14 – Slovan Liberec 0:5

„Škoda dvou promarněných stoprocentních šancí hned z kraje zápasu ještě za stavu 0:0. Asi by se utkání odvíjelo jinak. Tentokrát jsme první branku obdrželi až kolem 25. minuty z poměrně velké vzdálenosti krásně umístěnou střelou pod klacek. Před odchodem do kabin jsme dostali ještě jednu branku a prakticky bylo o utkání rozhodnuto," konstatoval trenér Radek Pařez.

„Ve druhém poločase nás už soupeř celkem snadno přehrával a vstřelil ještě tři branky. Přesto mohu pochválit brankáře Jirku Černého, který podal v zápase jeden ze svých lepších výkonů. Pozitivem bylo, že do utkání zasáhli ve druhé půli i hráči z lavičky. Černou kaňkou utkání byl hloupý až brutální zákrok  našeho střídajícího brankáře Filipa Křížka na soupeřova útočníka, za které by si zasloužil po právu vyloučit, což se nestalo, a pokud bych já měl na střídání ještě dalšího hráče, stáhl bych ho za toto ze hry. Však jsem mu to také po utkání řádně objasnil. Po utkáni jsem byl rád, když mi trenér soupeře sdělil, že dotyčný hráč je snad v pořádku," dodal.

Sestava: Černý (60. Křížek) – Klička (55. Havlíček), Exner, Salva, Bukač – Mužík, Nekolný, O. Novák, Rosendorf (57. Sýkora) – Matějka (35. Hobík), Korbelář. Poločas: 0:2.