„Sehráli jsme další nepovedené utkání venku. Mrzí to hlavně z toho důvodu, že domácí byli  bez jediného bodu," posteskl si vedoucí mužstva Jan Křen. „Dí se říct, že bohatým bereme a chudým dáváme."

Již od úvodu bylo jasné, že to Český Brod nebude mít na půdě posledního celku jednoduché. „Po počátečním oťukávání soupeř udeřil již v 9. minutě. Po ztrátě míče uprostřed hřiště domácí vysunuli do brejku Krejčíka, který postupoval sám na Sovu a bohužel se nemýlil. Nám se zanedlouho podařilo dostat míč za brankovou čáru. Po dlouhém autu Vobořila skončil míč v síti domácích, rozhodčí ale gól neuznal, protože prý nebyl nikým tečovaný," popsal klíčové okamžiky první půle Jan Křen.

Po změně stran se výkon hostů zlepšil, na bojovnější domácí to však nestačilo. „Herně to šlo, ale šanci jsme si prakticky nevytvořili. Za zmínku stojí pouze střela Svobody, která lízala břevno. Domácí nás dorazili v 74. minutě,  kdy po dlouhém centru na desítku přehlavičkoval Krčál obranu i brankáře. Po hodně špatném výkonu nám nezbývá, než bodovat za týden doma na posvícení proti České Třebové," dodal Křen.

Branky: 9. Krejčík, 74. Krčál. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:5. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Český Brod: Sova – Farkaš, Kozák, Svoboda (71. Jerie), Janda – Moravec, Šindelář, Skořepa (26. Mlejnek), Vobořil, Šťastný (54. Müller) – Froněk.