„Začali jsme dobře jako ve většině posledních zápasů. Z optické převahy jsme ale nic nevytěžili. Domácí byli malinko nebezpečnější a po jednom centru a prodloužení míče na zadní tyč se dostali do vedení. Nám se následně podařilo po jednom protiútoku vyrovnat. Dostali jsme se víc do hry. V posledních asi pěti minutách jsme měli několik vyložených šancí, Hanousek dokonce trefil tyč. Bohužel jsme žádnou neproměnili. Po změně stran se to všechno otočilo. Ve 48. minutě jsme na levé straně udělali chybu a domácí se dostali opět do vedení. Po této brance jsme trošku zmatkovali. Chtěli jsme pod dojmem, že to v první půli šlo, okamžitě vyrovnat, ale rozpadla se nám totálně obrana. Inkasovali jsme další dva góly. Pak jsme se sice dostali trochu do hry, ale do koncovky moc ne. Dopředu jsme byli jaloví. Druhý poločas se nám nepovedl. Na body jsme bohužel nedosáhli, přestože k nim nebylo zase až tak daleko. Bohužel jsme neproměnili šance, které jsme měli a z tohoto důvodu domácí vyhráli zaslouženě," řekl po utkání zklamaný trenér Červených Peček Pavel Pospíšil.

Branky: 17. Švadlenka, 47. Jelínek, 59. a 63. Vítek – 20. Svoboda Jaroslav. Rozhodčí: Hurych. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.
Červené Pečky: Hanzl – Koubský, Bílek, Přiklopil, P. Podnecký – Jaroslav Svoboda (64. Zelenka), Teplý, Josef Svoboda, Bulíř (46. Bílý) – Hanousek, Hradílek.