„V utkání nám chybělo několik hráčů – Kubín, Jakub Kšírl, Horáček, kteří byli na dovolené. Dále jsme ještě šetřili nedoléčená zranění Uhra, mladého Kuby a Vanty. Příprava je ale od toho, abychom si vyzkoušeli různé varianty. Absence nás mohou potkat i v průběhu soutěže,“ uvedl trenér Josef Kuba.

Bečváry se i v oslabené sestavě ukázaly ve velmi dobrém světle. První poločas vyhrály jasně 4:0, čímž položily základ k výhře o dva góly.

„Začátek zápasu byl vyrovnaný, postupem času jsme převzali iniciativu a prosadili se i gólově. Poločas skončil 4:0. Hrálo se ve svižném tempu a některé akce byly podle našich představ. Druhý poločas už tak povedený nebyl, trošku jsme polevili v pohybu, byli jsme více nepřesní a soupeři darovali některé příležitosti. Byl to první zápas, který ukázal, že máme co zlepšovat a na čem musíme do začátku soutěže zapracovat. Zkoušeli jsme i mladé hráče, kteří rozhodně nezklamali. Na střídání jsme měli jen nedoléčené hráče, které jsem do hry nenasadil. Celý zápas jsme proto odehráli v jedenácti hráčích,“ dodal Josef Kuba.

Další zápas hrají Bečváry v neděli. Od 17 hodin hostí Sedlec.

Branky: Kšírl 2, Skočdopole, Černý, Jahoda. Poločas: 4:0.
Bečváry: Stoupa – Kubásek, Holub, Slezák, Čáslava – Jahoda, Dědek, V. Kšírl, Skočdopole – Šmejkal, Černý.