„Zápas jsme začali aktivněji a odměnou nám bylo vedení již v 7. minutě zápasu. Pak se hra vyrovnala, soupeř se snažil o vyrovnání a otvíral okna v obraně. Bohužel jsme nedokázali proměnit vyložené šance, když se postupně sami před bránou ocitli Horáček, Jahoda a Skočdopole. Místo toho, abychom náskok navýšili, tak přišlo vyrovnání z pokutového kopu po chybě brankáře, který váhal s odkopem až o míč přišel a při snaze ho získat zpět fauloval,“ uvedl trenér Bečvár Josef Kuba.

„Druhý poločas jsme se nemohli dostat do hry. Poslali jsme na hřiště čerstvé hráče, aby hru oživili a to se podařilo. Slibnou příležitost neproměnil Petr Kuba, ale s druhou šancí už si poradil a vstřelil vedoucí branku. Pojistku dal po hezké kombinaci ve vápně soupeře Jahoda. Jsem rád, že se nám první zápas vydařil. Ale také nám ukázal, že I. B třída je rychlejší a soupeři budou fyzicky lépe připraveni než to bylo v okresním přeboru,“ dodal Josef Kuba.

Toho potěšila jedna málo vídaná situace. „Chtěli bychom poděkovat neznámému fanouškovi, který našel peněženku a poctivě ji odevzdal, abychom ji mohli vrátit majitel,“ podotkl.

Branky: 7. Skočdopole, 76. Kuba, 81. Jahoda – 44. Krajíček z PK. Poločas: 1:1.
Bečváry: Stoupa – Kubásek, Holub, Čáslava, Slezák (85. Kubín) – Jahoda, Dědek, V. Kšírl (72. Vanta), Skočdopole (64. P. Kuba) – Horáček, Černý (89. Uher).