„Sadská využila svoje velké hřiště a dokázala trestat chyby naší obrany. Její rychlí útočníci si zabíhali za naši obranu a trestali nás. My se snažili odpovědět, ale zůstali jsme na předfinální přihrávce, i když jsme měli dostatek hráčů v náběhu a situace se daly řešit mnohem lépe. Bohužel výsledek vypadá hodně divoce, ale když dokážeme inkasovat během prvních dvou minut druhé půle dvě branky, ztrácíme možnost s výsledkem něco udělat a soupeře ještě potrápit. Hráli jsme špatně dozadu a dopředu to bohužel nebylo o moc lepší. V poli nebyl rozdíl tak markantní, tam jsme se soupeři snažili vyrovnat, ale před oběma brankami jsme byli o třídu horší než Sadská,“ přiznal trenér Josef Kuba.

Branky: 14. a 42. Plot, 31. a 86. Lukavec, 46. Kučera, 48. Mejzr – 82. Uher z PK. Poločas: 3:0.
Bečváry: Hrouda – Uher, Holub, Slezák (46. J. Kšírl), Čáslava – P. Kuba, V. Kšírl, Horáček, Vanta (52. Skočdopole) – Jahoda, Černý.