„Utkání pro nás začalo bohužel již tradičním úvodem, kdy se soupeř dostal rychle do klidného vedení. Během první desetiminutovky jsme prohrávali 0:3 a ve vzduchu visel debakl. Kluci potom zabrali, ale přesto byl soupeř stále nebezpečný a přehrával nás opět především svou rychlostí. Do konce první pětačtyřicetiminutovky jsme inkasovali ještě další čtyři branky," popsal první poločas hrající trenér Břežan II Jiří Bárta.

„V druhém poločase se nám podařilo dvakrát skórovat a dlouho i držet dílčí poločasový výsledek na 2:2, ke konci zápasu nás však domácí ještě dvakrát rychlostně přehráli a vstřelili další dvě branky," popsal vývoj druhého poločasu Jiří Bárta.

„V dnešním utkání jsme nechtěli jen výhradně bránit, ale snažit se konečně vstřelit i nějakou branku. Proto jsme našeho stopera Mišáka nechali opět na hrotu a ten se postaral o naše obě branky. Mohl slavit i hattrick, ale o ten ho připravil praporek pomezního. Během utkání se nám také bohužel nepodařilo gólově vyřešit přečíslení 3 na 1. Jinak bychom těch branek vstřelili víc a vraceli se tak domů spokojenější," zakončil hodnocení utkání Bárta.

Branky: 58. a 74. V. Mišák. Rozhodčí: Melnar. ŽK: 0:2. Diváci: 70. Poločas: 7:0.
Břežany II: Kramer – Karban, Štolc, Trejbal, Kolář – Svoboda, Dolejš, Pikner, Bárta, Slavík – V. Mišák.