Ohlas byl hodně znatelný, i v době internetu a elektronické pošty dorazily do redakce stovky z novin vystřižených hlasovacích kuponů a začalo veliké sčítání.

Vítězem se nakonec stal šikovný univerzál Petr Dolejš 
z Ratboře. Druhý ročník vyhrál defenzivní hráč Velimi Lukáš Seifert (nyní hraje za Kolín – pozn. red.). Poslední ročník vyhrál technik z Nučic Matěj Chromý. Za svou výhru všichni tři získali vkusnou a hezkou plaketu.

Rok se s rokem sešel a pro úspěch jsme se rozhodli anketu zopakovat. Budeme opět volit Fotbalistu roku, tentokrát 2015, opět budeme hlasovat, opět pomocí papírových kuponů.

Vy, čtenáři, v následujících týdnech rozhodnete, kdo ve čtvrtém ročníku ankety vystoupí na nejvyšší stupínek.

Cílem ankety není najít nejlepšího hráče působícího na Kolínsku, což ani objektivně nelze zjistit, nýbrž najít toho, kdo má nejen fotbalové kvality, ale umí diváky i bavit. Do nabídky jsme opět zařadili osobnosti ze všech soutěží – od ČFL po nejvyšší okresní soutěž. Vybrali jsme 
z každého okresního mužstva několik borců. Dál už je výběr jen na Vás!

Vyberte z třiceti nominovaných,kdo podle vás v uplynulém roce 2015 podával nejlepší výkony, maximálně pomáhal svému týmu, choval se jako rytíř, bavil lidi.

Vepište jeho jméno do anketního lístku (pouze jedno jméno), který bude až do čtvrtka 31. března každý den (kromě neděle) vycházet v tištěném vydání Kolínského deníku a zašlete ho na adresu Kolínský deník, Rubešova 61/62, Kolín 280 02, nebo ho doručte přímo do redakce.

Vítězný fotbalista se může těšit opět na pěknou plaketu, kterou mu předáme na některém z utkání jeho mužstva.