„Dnešní zápas byl zatím asi náš nejlepší od začátku soutěže, bohužel na body to nestačilo. Začali jsme dobře, hosty jsme evidentně zaskočili naší aktivní hrou. Hned ve druhé minutě jsme netrefili ve vyložené příležitosti odkrytou branku a měli jsme i další možnosti ke skórování. Bohužel po zbytečné ztrátě uprostřed hřiště jsme z prvního útoku inkasovali. Oproti předchozím zápasům jsme ale i po gólu pokračovali v aktivní hře a zaslouženě jsme vyrovnali. Sadská pak přeci jenom přidala, ale naše obrana pracovala tentokrát lépe než v předchozích zápasech. Přesto jsme jednu situaci nedokázali ubránit a do kabin jsme odcházeli s jednogólovým mankem. Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání, měli jsme i velké možnosti ke vstřelení gólu, ale v koncovce nám chyběl trochu větší důraz a přesnost. Mrzí mě, že jsme nezískali body, ale poprvé můžu být spokojen s výkonem týmu," konstatoval trenér Červených Peček Pavel Pospíšil.

Branky: 23. Hradílek – 11. Hubáček, 32. Kalina. Rozhodčí: Chovanec. ŽK: 4:6. Diváci: 65. Poločas: 1:2.
Červené Pečky: Pospíšil – Koubský (75. Zelenka), Bílek, Přiklopil, P. Podnecký – Hanousek (46. Jaroslav Svoboda), Josef Svoboda, T. Podnecký, Rauch (86. Herout) – Hradílek, Převrátil (57. Hendrych).