Koška podle vyjádření klubového vedení nabídl svoji rezignaci. Jako hlavní argumenty uvedl Martin Koška především propad tabulkou, stále se zhoršující hru A mužstva, a tolik potřebný impuls do zbývající části sezony vyvolaný změnou vedení, který snad zabrání dalšímu propadu tabulkou,“ stojí na webových stránkách fotbalového klubu z Velkého Oseka.

„Tímto velice děkujeme Martinovi Koškovi za jeho dosavadní práci u A mužstva, a především pak loňský postup tohoto mužstva do okresního přeboru. A přejeme mu mnoho úspěchů v jeho trenérské práci u mužstev přípravek Fotbalové školy Velký Osek. Martine děkujeme a držíme palce v tvé další práci a někdy zase,“ stojí dále v prohlášení klubu.

Výkonný výbor pověřil do konce této sezony (6 zápasů) hlavním trenérem A mužstva hlavního trenéra mužstev (staršího a mladšího) dorostů FK Viktorie Velký Osek Zdeňka Nováka.

„Novému hlavnímu trenérovi A mužstva přejeme mnoho úspěchů v jeho nelehké nové pozici a přejeme mu, ať se mu podaří A mužstvo znovu nastartovat k heroickým výkonům a cestě tabulkou vzhůru,“ vzkázal novému kouči Roman Semenec, předseda výkonného výboru FK Viktorie Velký Osek.