„Dohrávka se hrála na těžkém terénu. Nebyl to moc fotbal na koukání. Hrálo se hlavně vzduchem a tam kralovaly obě obrany. Na šance bych řekl, že jsme byli lepší. Bohužel žádný gól jsme nedali. Museli jsme dvakrát nuceně střídat, a to nám taky nepomohlo. V posledních pěti minutách jsme měli možnost dvakrát rozhodnout, ale nevyšlo to. Pozitivní je nula vzadu. Penalty se nám nepovedly, a tak bral bonusový bod soupeř. Kluci to odmakali a moc věcí se jim vytknout nedá. Snad budeme mít příští zápas větší štěstí,“ uvedl trenér Nučic Petr Samek.

„Dohrávané utkání se odehrávalo zejména mezi vápny. Naše zajímavé příležitosti končily na dobře organizované defenzívě domácích, břevně jejich branky nebo nás zradila muška. Domácí na tom byli dost podobně, a tak utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. Výjimečně jsme byli v penaltách úspěšnější a z Nučic si tak vezeme dva bodíky,“ potěšilo brankáře Ratboře Denise Jeřábka.

Nučice: Rybák – Vlasák (55. Hurtík), Šulc (62. Lupínek), Souček, Vedral – Nevšímal, Kočí, Chromý, Jelínek – Novák, Kubalík.

Ratboř: Jeřábek – M. Adámek, Kemza, R. Biško, Beran – Kovařík (46. Brant), Kesner, Kopecký, Mbemba (83. Uher) – Vohnický (70. Gembiczki), J. Adámek (83. Machan).


Načítám tabulku ...