Ve skupině A měly jistý postup týmy Rožďalovic a Nučic. V posledním kole Rožďalovice zvítězily ve Veltrubech 2:0. Nučice na domácím hřišti remizovaly po vyrovnaném utkání s Radimí 2:2 a na penalty vyhrály Nučice.

Ve skupině B se hrálo o postup v přímém souboji mezi Křečhoří a Křincem. Vítěz utkání měl jistotu postupu. Naopak na prohraného čekají jen zápasy o umístění. Křečhoř se dostala do vedení díky brance Škopka. V druhém poločase však Křinec ukázal svoji kvalitu a utkání překlopil na svoji stranu poměrem 5:3 a zahraje si semifinále. Na domácí Křečhoř zbyly jen utkání o umístění.

O nadcházejícím víkendu se můžou fanoušci těšit na dvě třaskavé semifinálové derby dvou okresních celků. V sobotu od 17 hodin bude k vidění utkání FK Libodřice - TJ Nučice. V neděli od 16 hodin budou bojovat o finále TJ Křinec - FC Trnavan Rožďalovice. Tyto dvě sousední města od sebe dělí pouhých 6 kilometrů, a tak bude k vidění určitě zajímavá návštěvnost a atraktivní fotbal.

O umístění proběhnou dvě utkání. Křečhoř v sobotu změří síly od 17 hodin s Radimí. Ve stejný den a čas se ve Veltrubech utkají domácí Čechie proti rezervě Pátku.