Domácí favorit ukazoval od začátku svoji sílu. V úvodních dvaceti minutách měl územní převahu a dostal Brod pod tlak. Ten hrozil jen z rušivých útoků. Přesto si oba týmy vytvořily několik dobrých příležitostí, žádná se však neujala.

Skóre se měnilo až ve 35. minutě. A zásluhou hostů. Medek vybojoval na polovině hřiště míč, posunul doprava Ceccarellimu, který od brankové čáry dával před bránu Kocourkovi, který mířil přesně.

Domácím se do přestávky podařilo vyrovnat. Po závaru ve vápně Brodu nařídil k údivu hostujících hráčů rozhodčí penaltu, kterou Rossmann proměnil.

Po změně stran to byl opět Český Brod, který skóroval jako první. V 62. minutě zahráli hosté z rohu nacvičený signál a díky Kocourkovi šli do vedení.

Hra byla v těchto chvílích vyrovnaná, jenomže hráčům Českého Brodu začali pomalu docházet síly. „Bylo to dáno tím, že jsme měli na střídání pouze dva hráče, z toho byl jeden brankář. Zatímco domácí během hry prostřídali pět hráčů,“ podotkl vedoucí mužstva Jan Křen.

V závěru se hrálo již podle not Motorletu. V 76. minutě se ve skrumáži ve vápně nejlépe orientoval Sodoma a vyrovnal. Čtyři minuty před koncem střelou z hranice vápna upravil výsledek na konečných 3:2 Hauer.

Branky: 43. Rossmann z PK, 76. Sodoma, 86. Hauer – 35. a 62. Kocourek. Poločas: 1:1.

Český Brod: Přibyl – Franc, Kejha, Regner, Čuřík – Ceccarelli, Medek, Kocourek, Livora – Herzán, Jindřich. Střídali: Kratochvíl, Šebesta.