VYBRAT REGION
Zavřít mapu

OKRES: Podzimním králem se staly Tři Dvory

Kolín - Podzimní část okresního přeboru je minulostí. Nejlepším fotbalovým týmem se staly Tři Dvory. Nováček soutěže má na druhé Býchory čtyřbodový náskok. Černého Petra pevně drží Tuchoraz.

4.12.2018
SDÍLEJ:

Z utkání Velim B - Tři Dvory (3:1).Foto: Deník/René Volf

Tři Dvory

Vladimír Novák (trenér): Podzimní část hodnotím kladně. Před sezonou jsme si dali jasný cíl, a ten se nám zatím daří plnit. Ale na druhou stranu jsem rád, že už soutěž skončila, protože spousta kluků dohrávala s nedoléčeným zraněním, a to se kolikrát projevilo i na herním projevu. Jinak jsem spokojen. Přeji všem krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví. To na jaře budeme dosti potřebovat.

Býchory

Michal Škopek (trenér): S kolegou Markem Chvalovským jsme s naším umístěním spokojeni. Myslím, že i sami hráči v posledních zápasech hráli s chutí a úspěchem bylo kvalitní utkání s béčkem Velimi. Bohužel jsme zaspali začátek soutěže, kdy jsme nezvládli zápasy především v Nučicích a ve Třech Dvorech, následně jsme se ale začali zlepšovat a došli si pro pěkné podzimní umístění. Když se daří, tak se vždy vše hodnotí dobře. Máme dobře poskládaný tým, dobrou partu a věřím, že ho do léta udržíme v této podobě.

Velim B

Jiří Ptáček (trenér): Chtěli jsme navázat na vcelku úspěšnou loňskou sezonu, proto panuje spokojenost s aktuálním umístěním. Ve většině zápasů jsme se opět prezentovali rychlou kombinační hrou a některé zápasy měly velmi slušnou úroveň. Nadstandardní bylo utkání s lídrem tabulky, kterého jsme jako jediní dokázali v oboustranně kvalitním utkání porazit. Naopak se nám vůbec nepovedlo domácí utkání s celkem Býchor, kdy jsme inkasovali pět branek. Oproti jarní části se podařilo více stabilizovat sestavu. Tým před sezonou navíc posílili tři hráči áčka, kteří patřili k oporám a skvěle doplnili výbornou partu. Velmi dobře fungovala spolupráce s A-týmem.

Libodřice

Lukáš Lanc (trenér): Se čtvrtým místem a 26 body jsme velmi spokojeni, ale ještě více s předváděnou hrou. Velký podíl na tom má náš kondiční trenér Ondra Beran, který klukům připravuje precizní tréninky, a samotní hráči, kteří se jich v solidním počtu účastní, což nebývá v této soutěži běžné. Těší mě, že jsme v žádném zápase vyloženě nepropadli herně, ani výsledkově. Důležité také bylo, že jsme po šesti remízách dokázali pětkrát v rozstřelu zvítězit, penalty nejsou jen loterie, ale fotbalový prvek, který se musí umět, a my máme skvělé střelce, a vynikajícího Skočdopoleho, který spoustu pokutových kopů pochytal. Všichni hráči hráli velmi dobře a měli stabilní výkony, ale přesto jen musím zmínit mladého Pánka, který se z útoku posunul v podstatě na defenzivního záložníka, kde odváděl vynikající práci. Do jarní části se pokusíme atakovat třetí místo, mužstvo na to máme. Všem hráčům a vůbec lidem, kteří se o fotbal v Libodřicích starají, bych chtěl poděkovat za úspěšný podzim, a jistě se už všichni těšíme na jaro.

Nučice

Jan Vedral (hrající člen výboru): Po losu jsme se obávali, abychom po prvních čtyřech kolech nebyli bez bodu, protože jsme jeli do Velimi a Jestřábky a doma měli nováčka z Českého Brodu a Býchory. Ve Velimi to byla jednoznačná záležitost a náš nejhorší podzimní zápas, naopak domácí zápasy jsme odehráli s velkým přehledem a skóre 9:0. V Jestřábce si s námi zašprýmoval terén a i díky drnům ve vápně Lhota otočila zápas ve svůj prospěch. Jinak v otáčení zápasů jsme byli také úspěšní a několikrát se nám to povedlo, ať už proti Tuklatům a Dobrému Poli, nebo venku v Kouřimi. Naše domácí horká půda byla pro soupeře smrtící a nezískali na ní ani bod. Naopak venku se nám nedařilo úplně podle představ. Důležité bylo, že se nám oproti loňskému roku vyhnula zranění. Do jarní části by měl naskočit po zranění Hervert. Bohužel nám chybí alternativa do útoku ke Kubalíkovi a Novákovi. Také si vážíme pomoci OÚ Oleška, že nás nechali trénovat na osvětlené umělé trávě. I díky tomu byla tréninková účast velmi dobrá po celou podzimní části a v závěrečných třech kolech jsme získali plný počet bodů.

Dobré Pole

Ondřej Štefančík (trenér): Vydařil se nám začátek sezony, od kterého jsme se drželi v popředí tabulky a díky tomu jsme nemuseli hrát zápasy pod tlakem. Mělo to ale i opačný efekt, kdy si kluci zřejmě neuvědomují, že bez tréninků se hrát, natož vyhrávat, nedá, a proto jsme na konci podzimu hodně bodů darovali. Kdyby nám ale někdo před začátkem sezony řekl, že budeme mít po podzimu 22 bodů, tak bychom to určitě brali.

Jestřabí Lhota

František Machurka (trenér): Nevím, jestli u nás po podzimu vládne spokojenost, ale někdy po sestupu z vyšší soutěže bývá situace složitější. Nastává u mužstva určitý útlum. My se ale budeme těžko zlepšovat, protože na trénink chodí málo lidí. Trénujeme áčko - béčko - dorost dohromady a průměrná účast je čtrnáct hráčů. Je pravda, že obdobná situace je téměř všude, ale co jsem slyšel, tak třeba v Libodřicích s tím problém nemají. Nejlepší zápas jsme sehráli proti Velimi, nejhorší v Žiželicích a v Libodřicích. Chtěl bych poděkovat věrným divákům, hráčům, protože mezi všemi vládne výborná atmosféra, výboru, asistentovi a hlavně správci Láďovi Týmovi staršímu, Petrovi Kurešovi mladšímu, že jako trenér dorostu uvolňuje hráče jak pro áčko, tak i pro béčko. A také všem rozhodčím. Kromě jednoho podzimního zápasu.

Krakovany

Vlastimil Chlád (trenér): Do podzimní sezony jsme oproti jarní části vstoupili se značně prořídlým kádrem. Odešel Hačka a Antoš, Věříš zanechal aktivní činnosti,Jelínek celý podzim nehrál z důvodů zranění kolena a Neruda byl na operaci nártu a zapojil se až na konci sezony. V půlce sezony se zranil další hráč základního kádru Kozel, který do konce podzimu do hry nezasáhl. Příležitost dostalo několik hráčů B mužstva, kteří vyloženě nezklamali, dorostenci Chvojka a Strejcius, kteří, když na sobě budou pracovat, mají na to hrát v základní sestavě. Po podzimní části máme celkem dvacet bodů, což je k výše uvedeným skutečnostem poměrně solidní základ pro jarní část. Určitě nás mrzí ztráta dvou bodů na hřišti Tuchoraze,kde jsme jako jediní nevyhráli. Jinak jsme vyloženě nikde nezklamali. Doufejme, že se zranění hráči přes přestávku vyléčí a budou moci zasáhnout do jarní části, která bude určitě hodně náročná.

Bečváry

Josef Kuba (trenér): Podzimní část sezony jsme pokračovali v podobném duchu, jako byla ta jarní minulá. Herně ani výsledkově se nám nedaří, přísnější měřítko snese snad jen zápas s Velimí. Jinak jsme hráli hluboko pod svoje možnosti. To, že mužstvo má na víc, jsme prokázali před dvěma lety, kdy toto mužstvo okresní přebor vyhrálo. Od té doby se v kádru nic zásadního neměnilo. Bohužel se nám nedaří dostávat do šancí, hrajeme komplikovaně, a pokud soupeř zodpovědně brání, máme velký problém se prosadit. Pak inkasujeme z brejků a prohráváme někdy i velkým rozdílem. Myslím, že hráči jsou psychicky dole, nevěří si, a to vše se na hřišti projevuje. Další faktorem neúspěchů je i horší kondice, než na jakou jsme byli zvyklí. Z podzimní části sezony jsme všichni zklamáni. Ale jsme připraveni v zimní přípravě zapracovat na všech nedostatcích, které nás trápí. Věřím, že jarní část bude mnohem lepší a že se v tabulce budeme posouvat výš a výš.

Kouřim

Martin Snížek (útočník): Povedl se nám úplný začátek a konec podzimní části, zbytek byla mizérie. Před sezonou jsme neměli nijak přehnaná očekávání, ale především bodový zisk zůstal za předpoklady. Zápasy, ve kterých jsme byli lepší a měli je vyhrát, jsme zbytečně ztratili. Naopak jsme několikrát dokázali uhrát body tam, kde jsme lepší rozhodně nebyli. Celkový výsledek tak vcelku odpovídá realitě. Čeká nás v zimě dost práce, pokud nenaběháme, tak budeme mít hodně krušné jaro.

Žiželice

Luděk Špaček (trenér): Podzimní část se nám nepodařila podle představ. Každý zápas jsme hráli v jiné sestavě, z důvodů pracovních povinností a zranění. Myslím si, že jsme měli mít alespoň o 9 bodů více.

Tuklaty

Roman Nešpor (kapitán): Podzimní část bych rozdělil na dvě části, první, kdy docházka na tréninky snesla nějaké kritérium a druhou část, kdy byla docházka tragická. My jsme neodehráli bůhví jaký podzim, ale objektivně musím říct, zisk bodů odpovídá naší kvalitě a předváděné hře. Bez posil a zlepšení tréninkové docházky víc bodů neuděláme ani na jaře. V naší hře mi chybí více chuti hrát, více fotbalového myšlení a celkově více fotbalu. Určitá část samozřejmě je zapříčiněná nedostatkem kondice, není jistota na kopačkách. Je ovšem také potřeba se porozhlédnout v okolí a zkusit oslovit nějaké posily, náš tým je věkově starší a mladí momentálně nemají takovou výkonnost, aby zkušenější borce nahradili. My můžeme hrát vyrovnaně s druhou polovinou tabulky za předpokladu, že nebude chybět nikdo z osy Pazdera - Nešpor - Vébr - Kotala – D. Jambor - Vondráček. To se nám bohužel nepoštěstilo ani jednou, a tak jsme některé zápasy nezvládli tak, jak bychom mohli.

Český Brod C

Luboš Černý (trenér): Podzimní část soutěže se nám nepovedla podle předpokladů, přáli jsme si být o několik příček výš. Musíme stabilizovat tým a posílit se na jarní část soutěže.

Tuchoraz

David Šimůnek (trenér): Po loňské sezoně v krajské soutěži se vedení klubu po debatě s hráči domluvilo, že dále nechceme jít cestou externích hráčů, kteří k nám dojíždějí, a rozhodli se spoléhat v nadcházející soutěži na hráče vlastní a z blízkého okolí. S tím ovšem souvisel krok nutnosti redukovat počet našich mužstev, a tak jsme po úvaze a po více než 25 letech v krajských soutěžích přihlásili pouze jedno mužstvo dospělých. Bohužel nikdo nepočítal, že nás ve volném přestupovém období opustí šest našich kmenových hráčů, na které jsme chtěli spoléhat v následující sezoně. Tyto odchody výrazně ovlivnily v první řadě kvalitu našeho kádru, počet hráčů, tréninkovou a zápasovou účast. Následně po výsledcích samozřejmě negativně ovlivňují také sebedůvěru a náladu v týmu. O to větší respekt a poděkování patří těm hráčům, kteří v této sezoně v našem klubu působí a hrají se zájmem a odhodláním. Těch si opravdu všichni v klubu vážíme. Výše uvedené skutečnosti nejsou zcela pozitivní. I přes to věříme, že tato doba je přechodná a že v příštím období dojde ke stabilizaci hráčského kádru dospělých.

Celkem

 1. Tři Dvory ⋌ 13 12 0 0  1 64:17 36
 2. Býchory ⋌ 13 10 1 0  2 38:15 32
 3. Velim B⋌ 13  9 0 1  3 33:13 28
 4. Libodřice ⋌ 13  5 5 1  2 38:17 26
 5. Nučice⋌ 13  8 0 1  4 33:24 25
 6. Dobré Pole ⋌ 13  7 0 1  5 32:22 22
 7. Jestřabí Lhota ⋌ 13  5 1 4  3 23:23 21
 8. Krakovany ⋌ 13  5 2 1  5 31:24 20
 9. Bečváry⋌ 13  4 1 1  7 31:34 15
10. Kouřim⋌ 13  3 2 1  7 29:31 14
11. Žiželice⋌ 13  4 0 0  9 23:41 12
12. Tuklaty⋌ 13  3 1 0  9 16:40 11
13. Český Brod C⋌ 13  2 0 2  9 14:34  8
14. Tuchoraz B⋌ 13  0 1 1 11  9:79  3

Doma

 1. ( 1.) Tři Dvory ⋌ 6 30: 6 18
 2. ( 3.) Nučice⋌ 6 22: 4 18
 3. ( 2.) Velim B⋌ 7 21: 7 18
 4. ( 4.) Býchory ⋌ 6 15: 3 18
 5. ( 8.) Libodřice ⋌ 6 19: 7 13
 6. ( 5.) Dobré Pole ⋌ 7 18:11 13
 7. ( 6.) Jestřabí Lhota ⋌ 7 12:10 12
 8. ( 7.) Bečváry⋌ 7 27:15 11
 9. ( 9.) Krakovany ⋌ 7 14:11 11
10. (10.) Žiželice⋌ 6 15:21  6
11. (13.) Kouřim⋌ 6 12:16  5
12. (12.) Tuklaty⋌ 6  7:17  5
13. (11.) Český Brod C⋌ 7 10:17  4
14. (14.) Tuchoraz B⋌ 7  7:40  2

Venku

 1. ( 1.) Tři Dvory ⋌ 7 34:11 18
 2. ( 2.) Býchory ⋌ 7 23:12 14
 3. ( 3.) Libodřice ⋌ 7 19:10 13
 4. ( 4.) Velim B⋌ 6 12: 6 10
 5. ( 9.) Krakovany ⋌ 6 17:13  9
 6. ( 5.) Dobré Pole ⋌ 6 14:11  9
 7. ( 6.) Kouřim⋌ 7 17:15  9
 8. ( 7.) Jestřabí Lhota ⋌ 6 11:13  9
 9. ( 8.) Nučice⋌ 7 11:20  7
10. (10.) Žiželice⋌ 7  8:20  6
11. (11.) Tuklaty⋌ 7  9:23  6
12. (13.) Český Brod C⋌ 6  4:17  4
13. (12.) Bečváry⋌ 6  4:19  4
14. (14.) Tuchoraz B⋌ 6  2:39  1

Autor: René Volf

4.12.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Informační technologie - Informační technologie Technici uživatelské 30 000 Kč Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií Servisní technik. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: První kontakt:, Lancová Eva, tel.: 777 116 041, , e-mail: prodej@alwer.cz,, osobně: středa 9 - 11 hod., , Vhodné i pro OZZ, OZP a absolventy., , Náplň práce:, Instalace kopírovacích strojů a jejich servis, rozvoz spotřebního materiálu., , Požadavky:, Řidičský průkaz sk. B, časová flexibilita., , Zázemí rodinné firmy., , Pracovní doba:, 8 - 16:30 hod.. Pracoviště: Alwer office s.r.o. - obecní dvůr, Václavská, č.p. 8, 280 02 Kolín 2. Informace: Eva Lancová, +420 777 116 041. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 20 000 Kč Svářeči Svářeči. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt:, Mňoučková Kateřina, tel.: 605990028,, e-mail: gaspress@gaspress.cz,, osobně: ve všední dny 10 - 12 hod., , Svářečské práce v dobře zavedené firmě., Montáže po celé ČR a EU, ubytování a doprava zajištěna, stravné., , Požadavky:, Schopnost svářet jakoukoliv metodou., Řidičský průkaz a praxe výhodou.. Pracoviště: Gas-press service s.r.o., Na návsi, č.p. 380, 280 02 Kolín 2. Informace: Kateřina Mňoučková, +420 605 990 028. Stavebnictví - Stavebnictví Instalatéři, potrubáři 15 000 Kč Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři Potrubáři. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt:, Mňoučková Kateřina, tel.: 605990028,, e-mail: gaspress@gaspress.cz,, osobně: ve všední dny 10 - 12 hod., , Montáže po celé ČR a EU, ubytování a doprava zajištěna, stravné., , Požadavky:, Řidičský průkaz sk. B a jiné výhodou, praxe výhodou.. Pracoviště: Gas-press service s.r.o., Na návsi, č.p. 380, 280 02 Kolín 2. Informace: Kateřina Mňoučková, +420 605 990 028. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 14 000 Kč Svářeči Svářeči kovu a nerezu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: 90 DENNÍ ZAMĚSTNÁNÍ, , První kontakt:, Dotsenko Mariya, tel.: 774 271 786, , e-mail: devama1@seznam.cz., , Náplň práce:, Práce s kovem, , Požadavky:, Dobrý zrak, zdravotní způsobilost, ochota učit se novým věcem, flexibilita., , Pracovní doba:, 6 - 14:30 hod., příp. dle potřeby podle práce.. Pracoviště: Devama pliz s.r.o. - kolín, Rybářská, č.p. 56, 280 02 Kolín 2. Informace: Mariya Dotsenko, +420 774 271 786.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Z utkání BC Geosan Kolín - Opava (80:91).
12

Basketbalisté Kolína potvrdili, že se jim doma nedaří

Trenér Vladimír Malinovský

Malinovský skončil ve Velimi. Střídá ho Holík

Don Giovanni se nestačil divit, Lysá šokovala jasného favorita

Lysá nad Labem - V pražském hotelu Don Giovanni se odehrálo čtvrté kolo Extraligy šachových družstev. Obhájce titulu a lídr soutěže 1. Novoborský ŠK s reprezentanty Davidem Navarou a Viktorem Lázničkou se chystal získat další body. Do zápasu s klubem Výstaviště Lysá nad Labem nastupoval jako favorit.

Kozlové podlehli v prodloužení. Body ale sbírají už od půlky listopadu

Kolín – Prohrou skončilo sobotní utkání kolínských hokejistů. Doma hostili Děčín ze skupiny Sever a byli mírní favorité. Gólově bohaté utkání se nakonec rozhodovalo v prodloužení, kde bod navíc urvali hosté (4:5).

Kelti si zahrají proti poválečným mistrům

Nové Strašecí - Basketbalový klub Kelti Nové Strašecí vyhrál soutěž k filmu Zlatý podraz o nejlepší basketbalové video a v neděli 9. prosince od 15 hodin si vybere svou odměnu za vítězství.

Šachový velmistr Jansa se stal mistrem světa v 76 letech

Lysá nad Labem - Jsou sporty, ve kterých se stanete mistrem světa v sedmnácti, jsou další, ve kterých to dokážete v jednadvaceti a v některých si počkáte do šestatřiceti. Ale stát se mistrem světa v 76. letech? Říkáte: Nemožné! Kdepak! V šachu se vám to klidně může stát.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 18 15 1 2 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 13 3 2 27:14 42
3. FK Jablonec 18 10 3 5 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 10 3 5 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 9 4 5 29:15 31
6. FC Fastav Zlín 18 9 3 6 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 17 6 6 5 16:15 24
8. FK Mladá Boleslav 18 6 4 8 35:34 22
9. FK Teplice 18 6 4 8 19:24 22
10. 1. FK Příbram 18 5 4 9 23:42 19
11. Bohemians Praha 1905 18 4 6 8 18:27 18
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT