Poslední kolo soutěže nabídlo hodně pikantní souboj. Velký Osek hostil Cerhenice. Oba týmy měly shodně sedmadvacet bodů. Tři body si nakonec odvezli hosté. Skóre otevřel brzy cerhenický Klucska. Krátce po změně stran měli domácí možnost zahrávat pokutový kop a kanonýr Sodoma nezaváhal. Rozuzlení na sebe vzal cerhenický Taras Basarab, který dal v rozmezí tří minut dvě branky. Velký Osek prohrál podruhé v sezoně, Cerhenice jsou po deseti kolech stoprocentní, navíc jejich největší rival má v příštím kole volno, takže pokud vyhrají nad Veltruby, bude jejich náskok už šest bodů.

Také v dalších zápasech tohoto kola byly úspěšné hostující týmy. Polepy vyhrály jednoznačně na půdě štítarské rezervy, která tabulku se čtyřmi body uzavírá. Čtyřbodoví jsou také fotbalisté Křečhoře, ti padli doma těsně 1:2 se Sendražicemi. Stejným výsledkem vyhrál Týnec nad Labem v Nebovidech. Ve zbylých dvou duelech brali hosté po bodu. Nová Ves uhrála v Konárovicích remízu 2:2, pak prohrála 4:3 na penalty. Ale také přišla o dva vyloučené borce. Lukáš Vokřál a Viliam Bayer viděli červenou kartu za protesty a urážky rozhodčího Klímy v poslední minutě. Jedna jedna skončilo utkání domácích Veltrub s Třemi Dvory. Pokutové kopy pak zvládli lépe domácí (4:3). I tady se červenalo. Veltrubský Tomáš Vlasák proměnil v páté minutě pokutový kop a za devět minut zmařil brankovou příležitost soupeře e šel do sprch. Přesilovku využili hosté ve druhé minutě nastavení. A ještě z penalty. Tu proměnil Lukáš Sýkora.

Načítám tabulku ...
Jevany rozdrtily Senohraby. Hvězdou byl Chroust, autor hattricku

Pořádně se zamotává situace v tabulce skupiny B. A to především díky Dobřichovu, který připravil lídrovi tabulky, céčku Českého Brodu první porážku v sezoně. Dobřichov vyhrál 3:0, když dal všechny tři branky za šestnáct minut. Na čtvrtém místě ztrácí na Brod dva body. Dva body ztrácí také Tuchoraz, ta zneškodnila 4:0 rostoklatskou Traverzu díky hattricku Jakuba Votočka. No a dva body chybí na lídra také Radimi, která napráskala Tismicím. Domácí vyfasovali dvanáct gólů, Ivo Procházka jich dal pět. Debaklem skončil také zápas Pečky B – Dobré Pole. Hosté jsou se třemi body poslední, v Pečkách dostali osm gólů. Naopak hubené vítězství vydolovali borci Kozojed na půdě Chotutic, stačil jim jediný gól. Břežany doma padly s béčkem Liblice 0:2, obě branky dal Hrstka. Kouřimské béčko vedlo rychle dva nula díky gólům Navrátila v Třebovli, domácí ale snížili a v nastavení vyrovnali. Třebovle tak využila početní výhody, těsně před poločasem byl vyloučený Forman. Penalty zvládli Kouřimští a vzali si druhý bonusový bod.