Třetí Veltruby byly možná týmem, který mohl lídrovi z Cerhenic vzdorovat. Ale to se nestalo. V poločase vedl favorit už o tři branky a svoji nadvládu naplno ukázal po změně stran, kdy přidal dalších šest gólů. Jasná výhra a potvrzení postu lídra s postupovými ambicemi. Na devíti gólech se podílelo osm borců. Druhý Velký Osek, který měl v tomto kole volno, nyní ztrácí šest bodů.

Zápas Nová Ves s béčkem štítarského SK se nekonal, hosté nedali tým dohromady. Hráči hostující rezervy vypomáhali áčku.

Utkání Třech Dvorů s Konárovicemi nabídl drama až do konce. Domácí vedli v 80. minutě o gól. Pak ale hostující Junek proměnil pokutový kop a vyrovnal. A dvě minuty před koncem Vokoun svou druhou trefou v utkání rozhodl o výhře Konárovic. A v poslední minutě dostal ještě červenou kartu třídvorský Stempák. Napínavý byl také zápas Týnce nad Labem se Sendražicemi. Domácí ale chvíli před koncem pojistili nejtěsnější vedení a hosté stihli už jen korigovat na 2:1. Polepy nedaly nejmenší šanci Křečhoři a zvítězily přesvědčivě 6:1. Díky tomu se dostaly před Veltruby na třetí příčku za vedoucí duo, Křečhoř tabulku uzavírá. Hodně černou sérii prožívají Nebovidy. Podruhé za sebou hrály doma, podruhé daly jeden gól a podruhé jim to na body nestačilo. Nad jejich síly byla rezerva Jestřabí Lhoty, která vyhrála 3:1.


Načítám tabulku ...

Týmy Tuchoraze, Dobřichova a céčka Českého Brodu mají v horních patrech tabulky skupiny B shodně 29 bodů. Zle na ně dotírá Radim (28 bodů). A právě Radim obrala o body Český Brod. Zápas skončilo po devadesáti minutách nerozhodně 2:2, na penalty vyhráli domácí. Ti dostali vyrovnávací gól sedm minut před koncem z penalty, pak ještě přišli o vyloučeného Synka. Dobřichov urval tři body na půdě posledního Dobrého Pole (3:0), domácí Martin Kosmata uviděl jedenáct minut před koncem červenou kartu za ruku. Podruhé za sebou schytaly Tismice šílený debakl. Po dvanácti gólech od Radimi jim nasázela Tuchoraz ještě o dva banány více. Pětkrát se trefil Tomáš Marc, o jeden gól méně dal Jakub Votoček. Oba jsou momentálně nejlepšími střelci soutěže. Marc má na kontě šestnáct gólů, Votoček o pět víc.

Souboj sousedů tabulky nezvládla rezerva Kouřimi. Dva nula už vedla nad Traverzou Rostoklaty, ale hosté předvedli parádní obrat a vítěznou branku si schovali na 89. minutu. Hosty rozjásal Vladimír Čepička svou druhou trefou. Kozojedy nastřílely tři branky Břežanům (3:1) a vytvořily si před nimi v tabulce osmibodový polštář. Pečky B jsou v tabulce čtvrté, mají ztrátu jen tři body na první tři celky. V zápase s Chotuticemi byly favoritem a to potvrdily. K výhře 4:1 je nastartovaly dva pokutové kopy. Rezerva Liblic si poradila s Třebovlí (3:1), tři góly padly v posledních pěti minutách.


Načítám tabulku ...