Ve třináctém kole skupiny A došlo ještě na souboj na dálku. Velký Osek vyhrál s odřenýma ušima 2:1 na hřišti Třech Dvor, Cerhenice nasázely šest gólů rezervě Jestřabí Lhoty. Právě šlágr podzimu mezi těmito dvěma celky se odehraje nadcházející sobotu, domácím týmem bude Osek.

Sedm bodů za vedoucími celky zaostávají Veltruby. V Nové Vsi nezakopli a vyhráli 3:1. Třetí flek si zatím drží. Jejich vzájemný mač byl právě soubojem o bronzovou příčku.

Sendražice nedaly nejmenší naději béčku Štítar (5:0), Polepy pro změnu Konárovicím (6:0). Křečhoř se chtěla odpoutat z předposlední příčky, ale nestalo se. Doma nedala ani jeden gól a jediný inkasovala od týneckého Novotného.


Načítám tabulku ...

V béčkové skupině si drží post lídra Český Brod C. Na jeho trávník přijelo Dobré Pole, které tabulku uzavírá. A přijelo jen v deseti. Nesehrálo ale špatný zápas a jasnému favoritovi dalo čtyři branky. Brod byl ale ještě produktivnější a vyhrál 6:4. Tuchoraz, Dobřichov a Radim jsou týmy, které na lídra ztrácejí pět bodů. Radim jen těsně porazila Rostoklaty 3:2, Tuchoraz rozstřílela Třebovli sedmi zásahy, Jakub Votoček dal hattrick. Dobřichov nenaplnil roli favorita a s dvanáctými Tismicemi vyhrál až na penalty.

Béčko Kouřimi si poradilo s Břežany (3:1), Pečky B vyhrály v Kozojedech 1:0 a zápas rezervy Liblice s Chotuticemi se nehrál.


Načítám tabulku ...