Závěrečné kolo soutěže ve skupině A bylo chudé na góly. Hned čtyři zápasy skončily výsledkem 1:0. A to i u obou vedoucích celků. Cerhenice vyhrály díky brance Ondřeje Puka v Konárovicích, Velký Osek získal tři body v duelu s Nebovidy díky gólu Maška. Jediný gól rezervy Jestřabí Lhoty vsítil proti Týnci nad Labem Švanda, béčko Štítar vysvobodil se Třemi Dvory Miškovský. Poslední Křečhoř doma padla těsně 1:2 s Novou Vsí a na dně tabulky je přikována s pouhými čtyřmi body. Šest gólů nabídlo utkání Sendražic s Polepy. Hosté zvítězili 5:1 a to i přesto, že hráli od dvaadvacáté minuty bez vyloučeného Milichovského. Všechny branky tak dali v deseti. Až do 81. minuty byl stav nerozhodný jedna jedna, jenže pak daly Polepy čtyři branky.

Načítám tabulku …

To v béčkové skupině se s brankami roztrhl pytel. Radim chtěla sesadit z postu lídra Dobřichov, ale to se jí nepovedlo. Prohrála u soupeře 1:3, navíc přišla o vyloučeného Čábelku. Dobřichov je tak v čele tabulky, spolu s ním vévodí skupině Český Brod C. Ten v souboji dvou celků z nejvyšších pater tabulky rozstřílel 6:1 Tuchoraz. Čermák nastřílel hattrick a Tuchoraz klesla na třetí flek. Jen o skóre je lepší než rezerva Peček, která zasypala Břežany jedenácti zásahy. Třemi brankami se blýskl Michal Macháček. Třetí výprask v řadě schytaly Tismice, rezerva Kouřimi jim zasadila osm bodných ran. Střelecký den měl Vojtěch Keltner, autor tří gólů. Kozojedy doma pokořily 2:0 Třebovli, Liblice B vyloupila díky výsledku 4:3 hřiště rostoklatské Traverzy. Devět branek padlo v souboji Chotutic a Dobrého Pole. Zápas o šest bodů vyhráli domácí 6:3, tím mají nyní náskok na soupeře šest bodů.