Domácí borci vedli asi deset minut před koncem těsně 4:3, hlavně díky hattricku Jakuba Nováka. Atmosféra začala houstnout a nakonec z toho byla pěkná mela. Hráči Polep odešli z hrací plochy. „Říkal jsem klukům, ať neodchází. Ale nedalo se s tím nic dělat. Já už jsem byl na střídačce. My jsme dali dva regulérní góly, které nám nebyly uznány. Byl to zápas na nic, byla to fraška, zbytečné emoce. Jejich pomezní zkazil celý zápas,“ uvedl k incidentu polepský kapitán Lukáš Kmoch, kterému se nelíbily některé zamávané ofsajdové pozice.

Nučický hrající předseda klubu Milan Zápotocký byl „dohrou“ utkání znechucený. „Tohle nemám rád, sám jsem z toho špatný,“ ulevil si Zápotocký, který byl také na hrací ploše jako hráč. „Nechápu, proč hosté odešli z hrací plochy. Podle mě rozhodčí neudělal žádnou chybu, pískal všechno, co mu pomezní odmávali. Jenže když dali hosté gól po avizované ofsajdu, sudí jim branku neuznal. A na druhé straně zamával ofsajd jejich pomezní a náš gól platil. Pak Polepy odešly. Po zápase byly emoce ještě větší, ale k tomu se nechci vyjadřovat. Tohle se mi nelíbí,“ přidal Zápotocký.

Ukončené utkání mělo divokou dohru. Červenou kartu dostali domácí Dominik Kočí a hostující Tomáš Jelínek. A disciplinárka bude mít co řešit. Rozhodčí František Hoffmann popsal v zápise o utkání přestupek domácího fotbalisty jako hrubé nesportovní chování, kdy úmyslně udeřil soupeře hlavou do oblasti hlavy (hlavička). Polepský Jelínek si zase nebral servítky a na adresu rozhodčího použil nepublikovatelné výrazy, dožadoval se vysvětlení a snažil se dostat k sudímu.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...