„Přestože jsme prohráli, byl to dosud náš nejlepší výkon v přípravě,“ podotkl vedoucí mužstva Jan Křen.

„Kromě prvních patnácti minut, kdy nás domácí přehrávali, jsme jim byli naprosto rovnocenným soupeřem,“ dodal.

Velim předvedla parádní obrat. Český Brod porazila o gól

Největší příležitost ke skórování měl Brod po půl hodině hry. Herzán prokličkoval do vápna, kde se snažil obstřelit brankáře, ale trefil pouze tyč.

Těsně před odchodem do šaten přišla hodně sporná situace, po níž nařídil rozhodčí pokutový kop ve prospěch domácích, kteří díky tomu šli do vedení.

Druhá půle se nesla v podobném duchu jako ta první. Deset minut před koncem mohl vyrovnat Ceccarelli, jeho parádně kopnutý trestný kop ale skončil opět na tyči.

V závěrečných vteřinách upravila Mladá Boleslav z rychlého kontru na konečných 2:0.

Další zápas hraje Český Brod ve středu.doma, od 17.30 hodin hostí Sokoleč.

„Jsme rádi, že si po dlouhé době zahrajeme doma na Kutilce. Rok se zde totiž kvůli kompletní rekonstrukci hrací plochy nehrálo,“ uvedlo Jan Křen.

Český Brod: Přibyl – Václavík, Nekolný, Medek, Carda – Ceccarelli, Sklenička, Poběrežský, Makovský – Herzán, Kubiš. Střídali:Palečko, Šolaja, Šedivý.