„Bude se opět hrát systémem čtyři hráči v poli a jeden brankář,“ nastínil hlavní organizátor soutěže Kolínského svazu malého fotbalu Jiří Gač.

Soutěž začne 22. března. „Bude se hrát každou sobotu a neděli v rozmezí od 9. do 13. hodin na malé umělé trávě v areálu fotbalového klubu FK Kolín,“ objasnil Gač.

Mistrovské soutěže se hrají systémem každý s každým dvoukolově. Po posledním kole proběhne vyhlášení oficiálních výsledků. Předání pohárů a cen pro první tři týmy, nejlepšího střelce a brankáře.

„Nebude tam žádné omezení hráčů, kteří hrají normálně klasický velký fotbal. Zde budou mít hráči vlastní registraci. Soutěž budou řídit kvalifikovaní rozhodčí. Týmy zaplatí startovné a poté již neplatí za umělou trávu a rozhodčí. Pro celkové vítěze jsou připraveny poháry“ nastínil Jiří Gač.

Poslední týden v červnu se odehraje ligový pohár, ze kterého se můžete kvalifikovat na Český národní pohár, který hrají nejlepší týmy malého fotbalu z republiky a bude se hrát poprvé v Kolíně.

Dalším bonusem pro hráče může být fakt, že se od září bude hrát v Kolíně Superliga malého fotbalu (celostátní soutěž), kterou bude hrát výběr Borky ligy.

Přihlášky se přijímají nejpozději do 1. března na www.borkyliga.cz (tiskopisy, propozice soutěže), telefonním čísle 720 184 504 nebo na mailové adrese: borkyliga@seznam.cz, kde získáte i podrobné informace k soutěži.