Ten začíná v 11 hodin na městském stadionu v Pečkách výročním utkáním mezi gardou AFK Pečky a týmem Real TOP Praha, složeným z osobností kulturního a sportovního života. Zápas je zároveň charitativní akcí, kdy o poločase dojde k předání finančního daru.

Následovat bude společné setkání s bývalými hráči klubu z éry divize a krajského přeboru, kteří budou vzpomínat na nejslavnější dobu pečecké kopané.

Návštěvníci pak mohou za doprovodu živé muziky ve stylu country vyčkat do dalšího fotbalového zápasu. Od 16 hpdin sehraje mistrovský zápas krajské soutěže Prodiet I. B třídy domácí A mužstvo s týmem FC Bílé Podolí.

Program zakončí od 20 hodin hudební zábava na letním parketě v místě stadionu, při vystoupení kapely Green Day revival a Telegraf. Po celý den bude k dispozici široká nabídka občerstvení.

Zájemci mohou zakoupit vstupenky na samostatné produkce nebo jako celodenní vstupné již nyní na prodejních místech v Pečkách nebo v den akce na místě. Více informací k prodeji a celému programu pak naleznete na stránkách www.afkpecky.cz.

„Oslavte s námi sto deset let fotbalu v Pečkách,“ láká diváky Jaroslav Lukáš, předseda AFK Pečky.