„Opět nám vyšel vstup do zápasu, kdy jsme hosty zmáčkli. Bohužel vypracované šance se nám nepodařilo proměnit. Pohrdli jsme i nařízenou penaltou. I soupeř měl svou kvalitu a postupně se dostával z našeho sevření. Vytvořil si i šance, hrozil z brejků a nebezpečných střel. Ale branky se nedočkala ani jedna strana,“ přiblížil dění úvodního poločasu českobrodský trenér Jindřich Stejskal.

„Druhou půlku jsme opět začali lépe my, ale stejně jako v tom prvním jsme nedokázali vstřelit branku. Myslím si, že jsme sice měli o něco více za hry, ale na obou stranách bylo k vidění dost šancí, které mohly utkání rozhodnout. Rozhodnutí přišlo až v závěru, kdy se prosadil Sedláček,“ lakonicky zhodnotil Stejskal.

V utkání se na obou stranách střídaly slabší chvilky s těmi pohlednějšími, ani jeden z týmů nevypouštěl osobní souboje. K vidění bylo několik zajímavých kombinací a zakončení volajících po gólu. Řeklo by se pohledný zápas. Ovšem po utkání odcházeli v rozpacích nejen nezaujatí diváci, ale v některých situacích kroutili nevěřícně hlavou i příznivci domácího tábora. O náladě těch z lázeňského města netřeba referovat. Je zarážející, že už v pátém kole svítilo tak ostré slunce.

Branka: 84. Sedláček. Poločas: 0:0.

Český Brod B: Vymazal – Hanzl, Nekolný, Balík, Říha – Kubiš (91. Čermák), Šťastný, Dušek, Ravizza, Livora (77. Krombholz) – Fikejz (82. Sedláček).