„Vstup do zápasu nám celkem vyšel, ale byla z toho jen nastřelená tyč. Dařilo se nám sice držet míč, ale bylo to pomalé a kombinovali jsme hlavně v obraně, tudíž to nebylo pro soupeře moc nebezpečné. Ten pozorně bránil a do ničeho nás nepouštěl,“ popsal nepříliš zajímavou úvodní pětačtyřicetiminutovku domácí trenér Jindřich Stejskal.

Po změně stran se však na hřišti strhla velká přestřelka. Vedení se ujali hosté po správně nařízené penaltě. Vzápětí se dokázal po standardní situaci prosadit hlavou Nekolný a vyrovnal. Ovšem byly to Čelákovice, které šly opět do vedení. Tentokrát dokázaly využít zbytečný rohový kop domácích.

Neuběhly však ani tři minuty a bylo opět vyrovnáno. Ramšák zatáhl míč a přesným centrem našel hlavu Sedláčka, který se nemýlil. Ten samý hráč dokázal po tečované ráně dostat svůj tým poprvé v zápase do vedení.

Brod už soupeře k ničemu nepustil, naopak pojistku přidal v nastaveném čase Šťastný.

„Po změně stran jsme se začali rozjíždět pomaleji. Ale když se nám podařilo podruhé vyrovnat, tak se naše tempo vystupňovalo a to bylo moc znát. Kluci chtěli, dřeli, byli aktivní a šli si za výhrou. Výsledkem toho byla nejen vedoucí, ale v samém závěru i pojišťovací branka. Kluci si opět zaslouží velkou pochvalu za svůj výkon, díky kterému se nám podařilo podruhé za sebou doma zvítězit,“ byl po druhém poločase šťastný trenér Stejskal.

Branky: 53. Nekolný, 78. a 84. Sedláček, 90 (+2). Šťastný – 50. Vacek z PK, 75. Bařina. Poločas: 0:0.
Český Brod B: T. Vymazal – Miňovský, Balík, Nekolný, Smola (55. Mužík) – Ramšák (90. Moško), Stejskal, Šťastný, Kliment (55. Ravizza), Moravec (72. Krombholz) – Sedláček.