„Jsem spokojený, potvrdili jsme body z Kosoře. Dotahujeme se tak na týmy před námi, což je pozitivní,“ uvedl hrající trenér David Šťastný.

Z přípravného fotbalového utkání Velim - Kosmonosy
Velim se dobře rehabilitovala. Výhru jí vystřelil Kukal

„V první půli jsme jasně dominovali. Byla jen otázka času, kdy se prosadíme střelecky. Navíc jsme dobře zahrávali standardní situace. Po jedné se prosadil na zadní tyči Kohout. Druhý gól se nám podařilo dát do šatny z brejku. Na začátku druhé půle jsme zbytečně inkasovali z hloupého rohu. Poté se dvacet minut hrálo nahoru dolu. Byla spousta šancí, především na naší straně. Bohužel jsme se nemohli prosadit. Moravec dvakrát po rohu nebezpečně hlavičkoval, potom měl dvě šance Zimmermann, taky bez úspěchu. Branku vstřelil až čtvrt hodiny před koncem po rohu hlavou Moravec. V závěru jsme se prosadili ještě z penalty, kdy byl Kohout faulovaný brankářem. V poslední minutě nastřelil Kramář břevno,“ popsal klíčové okamžiky David Šťastný.

Branky: 32. Kohout, 45. a 83. z PK Šťastný, 76. Moravec – 53. Kříž. Poločas: 2:0.

Český Brod B: T. Vymazal – Miňovský, Obermajer, Hanzl, Čičatka – Krombholz (87. M. Vymazal), Šťastný, Kohout, Zimmermann (74. Kramář) – Fikejz, Moravec (83. Částka).