„Zápas byl s ohledem na podmínky především o boji, protože hrací plocha kombinaci moc nepomáhala. Ale i s tím jsme se dokázali docela dobře popasovat. Po brance Jíchy jsme šli do vedení, které o minutu později dokázal navýšit Hruška. Dvoubrankový náskok se nám ale do přestávky udržet nepodařilo a nechali domácí snížit,“ popsal první poločas hostující trenér Zdeněk Šmejkal.

Zhoršující se terén, malé hřiště a kvalitní domácí celek. Ani po změně stran nečekala velimské hráče snadná úloha. Což se i ukázalo.

„Ve druhém poločase jsme se dostávali pod tlak. Přes nedůrazné kraje obrany nás soupeř trestal a otočil skóre na svou stranu. Branky jsme dosáhli po hlavičce Jíchy, o vyrovnání nás však připravil hvizd, prý za útočný faul. Naštěstí jsme ani tak nesložili zbraně a byli za to odměněni v poslední minutě, kdy dokázal vyrovnat Hartig. V penaltách jsme dokázali získat i druhý bod a to nakonec není tak špatné. Dva body z tohoto duelu lze považovat za cenné,“ hodnotil penaltovou výhru 3:1 Šmejkal.

Branky: 39., 52. a 67. Trpišovský – 31. Jícha, 33. Hruška, 89. Hartig. Poločas: 1:2.

Velim: Drápela – Kedršt, Petrů, Hartig, Martikán – Jansta (75. Kukal), Víšek, Vocel, Záhora – Hruška (49. Dudek), Jícha.