Velim skončila na nepostupovém třetím místě. Vzhledem k tomu, že druhé Vyšehořovice postup odmítly, dostala Velim nabídku a  akceptovala ji.

„Myslím si, že to bylo téměř jednohlasné, bylo by asi škoda takovou možnost nevyužít. Není totiž snadné postoupit ze žádné soutěže a tahle příležitost byla skvělá," podotkl Malinovský.

Velim tedy od nové sezony bude hrát krajský přebor. Jaké jsou vůbec ambice klubu? „Hlavně nechceme zklamat naše fanoušky a všechny ty, kteří nám aspoň trochu věří. A těm, co nám nevěří ukázat, že máme dobré mužstvo schopné obstát v krajském přeboru. Až sezona ale ukáže, jak na tom jsme. Chceme být v klidu a nemít starosti se záchranou. Bude to náročná sezona, to si uvědomujeme," dodal.

Oproti loňské sezoně k výraznějším změnám v kádru nedošlo. Vedení přivedlo pouze dvě posily – Lukáše Seiferta a Martina Puka. Oba přišli z Kolína. „Hráči předvedli, že jsou schopni vydat ze sebe maximum. Do kádru jsme nechtěli zasahovat příliš, takže si přebor zahrají kluci, kteří si jej vykopali. A obě posily budou velkým přínosem," myslí si Malinovský.

První duel v nové sezoně odehraje Velim v sobotu od 17 hodin v Tuchlovicích. „Mužstvo Tuchlovic je pro nás velká neznámá. Víme jen to, že mají ve svém středu spoustu zkušených hráčů. Nečeká nás nic snadného, ale pokusíme se bodovat. Máme na čem stavět, příprava byla výborná a teď uvidíme, jak se bude dařit v sezoně. Start do sezony je vždycky hodně důležitý a my se chceme odpíchnout co nejlépe. Věřím hráčům, že na hřišti nechají všechno," konstatoval Vladimír Malinovský.