„My do zápasu vstoupili opět tragicky, již v první minutě jsme po špatně zahrané malé domů prohrávali a vzápětí přežili další šanci soupeře, kdy běžel hráč sám na bránu. Poté jsme se začali zvedat a nebylo to z naší strany špatný. Asi nejlepší výkon v zimní přípravě. Dokázali jsme se prosazovat hlavně ze standardních situací a po jedné z nich hlavou vyrovnal Kukal. V prvním poločase byla pozitivní hra směrem dopředu a také to, že už jsme nedělali, kromě začátku, tolik chyb a soupeř se nedostával tolik do šancí,“ potěšilo trenéra Radima Truksu.

Z přípravného fotbalového utkání Kolín - Dobrovice
FOTO, VIDEO: Kolín předvedl kanonádu. Třikrát se trefil Breda

Jeho tým dokázal po změně stran otočit nepříznivý vývoj na svoji stranu, těsné vedení ale neudržel.

„Do vedení nás dostal Kasal, jemuž míč předložil před prázdnou bránu Němec. Už to vypadalo, že bychom mohli v přípravě poprvé vyhrát, soupeř ale dokázal střelou z velkého vápna k tyči vyrovnat. V celkovém kontextu hry je remíza zasloužená,“ konstatoval Radim Truksa.

Velim v zimní období ještě neodehrála zápas v plném složení.

„Trápí nás marodka, v kádru máme jednadvacet hráčů a na zápase jich bylo opět pouze třináct. Nyní nás čeká náročný týden, kdy ve čtvrtek odjíždíme na soustředění do Kácova, tak doufám, že se marodka konečně vyprázdní a na další utkání bude k dispozici větší počet hráčů,“ přeje si Radim Truksa.

Další utkání hraje Velim v sobotu 11. února. Od 16 hodin na ní čekají Horky.

Branky: Kukal, Kasal. Poločas: 1:1.

Velim: Drápela – Čapek, Náděje, Petrů, Nejedlý (46. Seifert) – Vácha, Šindelář, Korenc, Koděra, Němec – Kukal (46. Kasal).

Ilustrační foto.
Vedení neudržel. Český Brod během dvanácti minut třikrát inkasoval