„Musím říct, že Čáslav na nás byla dobře připravená. Dvacet minut ve velkém počtu napadala naši rozehrávku, na těžkém terénu hrála agresivně a nenechala nám ani metr zadarmo. Nebyla zalezlá, ale hýřila pohybem a chtěla hrát fotbal,“ byl z nasazení hostujícího celku překvapen českobrodský kouč Jindřich Stejskal.

„Problémy jsme přežili bez újmy, kdy naše ztráty soupeř nedokázal využít k vážnějšímu ohrožení branky. Naše hra se postupně urovnala a navíc nás uklidnila trefa Šťastného, který křížnou střelou přes vápno otevřel skóre. O chvíli později se po Šťastného prohození prosadil Sedláček a zajistil nám dvoubrankové vedení,“ oddechl si po prvním poločase Stejskal.

„Od druhého poločasu jsme kontrolovali hru a přidávali další branky. Třetí gól dal Livora, který si zpracoval míč prsama do protipohybu a levačkou ho poslal do sítě. Pak se ze standardní situace prosadil na zadní tyči hlavou Nekolný. Gólový účet podtrhl pátou brankou Jindřich, pro kterého míč vybojoval Ravizza,“ popsal gólové akce domácí trenér.

„Až na ten začátek si myslím, že naše výhra je zcela zasloužená, což jsme vyjádřili i gólově,“ dodal Stejskal.

Branky: 37. Šťastný, 40. Sedláček, 70. Livora, 84. Nekolný, 87. Jindřich. Poločas: 2:0.

Český Brod B: Vymazal – Krombholz, Balík, Nekolný, Říha – Hanzl (73. Teslík), Šimůnek (62. Ravizza), Skořepa (75. Dušek), Šťastný, Livora (84. Martin Kohout) – Sedláček (62. Jindřich).