„Hosté z Jíkve byli po celý zápas fotbalovější, což vzhledem ke kádru, jaký mají, se dalo očekávat. Náš oslabený tým to měl těžké a tak hosté po zásluze zvítězili. K tomu jim gratuluji,“ řekl trenér Petr Šafránek.

Na utkání byli delegovaní původně tři rozhodčí, ti ale k utkání nedorazili. Důvod? Podle informací svazu se rozhodla „bojkotem“ zápasu podpořit svého kolegu, kterého právě trenér Plaňan po minulém kole nařkl z ovlivnění zápasu a zároveň i zlehčoval jeho fyzické napadení jedním z hráčů celku z Kolínska.

„Proti Jíkvi to byl slušně odehraný zápas. O jeho bezproblémovost se postarali hráči obou mužstev i rozhodčí, který pravděpodobně nebyl delegován krajským svazem, a tak ho odpískal rozhodčí Freund, registrovaný z okresu Kolín. A nakonec to bylo nejlepší řešení,“ podotkl Petr Šafránek.

„Byl to nestandardní zápas, kdy svaz z důvodů mediálně známé kauzy domácích v Ostré odmítl delegovat rozhodčí na zápas, byl nakonec odehraný v klidu a bez emocí. Musím pochválit delegáta utkání, který velmi srozumitelně a jasně vysvětlil všem zainteresovaným vzniklou situaci a přispěl k zdárnému odehrání celého utkání,“ ocenil postup delegáta utkání předseda Jíkve Jan Lebduška.

Branky: 55. Klucska – 17. Kohout, 19. Klimpl, 83. Pařízek. Poločas: 0:2.

Plaňany: Arnold – Starov, Yakhnov, Nevdashov, Freund – Nedvědil (63. D. Sirůček), P. Sirůček (82. Hanzálek), Sosfor, Sapezhko – Klucska, Blaščok.


Načítám tabulku ...