„Prvních dvacet minut nebylo podle mých představ, kluci spali. Zkušený soupeř by toho využil. I když tam Velim měla nějaké náznaky, tak to naštěstí nepotrestala. Poté jsme převzali otěže a po změně stran to už bylo tak, jak to má být, což se projevilo i na výsledku. Bylo to obraz toho, co se dělo na hřišti,“ uvedl trenér Kolína Petr Pavlík.

„První poločas byl z naší strany poctivý. Ve druhé půli se projevila kvalita Kolína, který hrál nátlakově a my dělali chyby. Nestačili jsme ani fyzicky. Rozdíl třídy byl znát. Zápas nám ukázal, jaké máme limity a kam až se můžeme posouvat,“ řekl trenér Velimi Jan Holík.

„Škoda, že jsme v v první půli neproměnili šanci. Pro nás to byl dobrý kondiční trénink,“ dodal s úsměvem Holík.

V dresu Velimi nastoupili dva bývalý hráči Kolína – Nešpor a Šourek. „Bylo nás málo a měli jsme zraněné stopery, tak jsme se domluvili, že nám pomohou. Víc bych v tom nehledal,“ objasnil Holík.

Branky: vlastní Novotný, Bareš, Němeček. Poločas: 0:0.
Kolín, 1. půle: Linke – Škoda, Biško, Štancl, Koděra – Skuhravý – Vácha, Vondráček, L. Šindelář, Veselý – Bareš. 2. půle: Linke – J. Šindelář, Škoda, Štancl, Koděra – Vebr – Veselý, Skuhravý, L. Šindelář, Němeček – Bareš.
Velim: Dejmek – Kosina (70. Jehlička), Nešpor, Seifert, Novotný (65. Zajíc) – Kedršt, Kopáček (46. Ceral) – Jansta (46. Puk), Šourek, Hruška – Váňa (46. Kasal).