„I když bylo pro tento zápas nutné lepit sestavu, chtěli jsme hrát na dva klasické útočníky. Bohužel se nám už po patnácti minutách zranil hráč a do hry musela naskočit naše brankářská dvojka. Do té doby jsme vzadu hořeli a přežili několik šancí domácích. Po nuceném střídání bylo třeba proházet sestavu a na stopera šel Sedláček. Naše hra se stabilizovala, přesto byl soupeř nebezpečnější a nás držel Vymazal v brance. Bohužel před poločasem už byl krátký na vedoucí branku domácích,“ uvedl trenér Českého Brodu B Jindřich Stejskal.

„O přestávce se v týmu něco zlomilo a my do druhého poločasu šli jako vyměnění. Nejprve spálil šanci Šťastný. O chvíli později se krásně uvolnil Mboula, ale mířil nad branku. Od té chvíle se hrál oboustranně otevřený fotbal nahoru dolů. A šance střídala šanci. Naše největší přišla po hodině hry, kdy jsme měli k dispozici penaltu, kterou ale Šťastný neproměnil. Obraz hry se ale neměnil. Nás od druhé branky uchránila tyč po brejku Bousova. Pak své šance spálili Kohout a opět Šťastný. Druhou branku jsme inkasovali v samém závěru, po znatelném přečíslení domácích,“ popsal divoký druhý poločas Stejskal.

Českobrodský trenér byl především s druhým poločasem hodně spokojený. I když jeho svěřenci nedokázali proměnit své šance a na body nakonec nedosáhli.

„Po změně stran to byl náš nejlepší výkon, co jsme za poslední rok předvedli. Bylo tam vše. Kvalita, nasazení a chuť hrát. To bylo navíc umocněno krásným hřištěm a především stylem domácího týmu, který chtěl také hrát fotbal. Byla to jízda, jejíž tempo se stupňovalo do samého závěru, kdy domácí definitivně rozhodli,“ byl i přes prohru nadšený Jindřich Stejskal.

Branky: 40. Tomíček, 90+1. Šolc. Poločas: 1:0.

Český Brod B: T. Vymazal – Stejskal, Michal Kohout, Kliment, Kozlíček (16. M. Vymazal, 90. Krombholz) – Ravizza, Dušek, Šťastný, Teslík – Sedláček, Mboula.