„Umístění jako takové pro nás není úplně prioritou. Uplynulý rok nám ukázal, že jdeme správnou cestou v práci s mladými hráči, které začleňujeme do dospělého fotbalu. V tom bychom rádi pokračovali i v této sezoně. Dali jsme si jeden neskromný cíl. Abychom v našem týmu každoročně vychovali alespoň jednoho hráče pro A-tým," uvedl trenér Jindřich poznamenal Stejskal.

V týmu v letní přestávce došlo k malým změnám. „Léto výraznější změny nepřineslo. Do širšího kádru přišel pouze Strejček, který je ještě věkem dorostenec a uzavřený doposud není příchod Bázlíka. Odchody nejsou žádné. K případným dalším změnám bude docházet pouze v rámci klubu ve spolupráci s A-týmem," poznamenal Stejskal.

Sezonu zahájí béčko Českého Brodu v neděli na domácím hřišti. Od 17 hodin hostí Rejšice. „Koukali jsme na rozlosování a začátek máme stejný, jako minulý rok. V prvním kole přivítáme doma celek, který sestoupil, což jsou tentokrát Rejšice. Ve druhém jedeme do Kosmonos. Tým Rejšic jsem viděl hrát minulý rok, kdy se v přípravě utkali s naším áčkem a nehrají vůbec špatný fotbal. Někteří hráči z jejich kádru působí jako trenéři v mládežnických kategoriích Mladé Boleslavy, proto je mnohdy nečitelné, v jaké sestavě nastoupí. Já bych si moc přál, aby nám start do sezony vyšel," dodal Jindřich Stejskal.