„S vedením jsme zatím konkrétní cíle neřešili, proto je zatím předčasné o nějakých cílech mluvit. Určitě ale platí, že neopakovat loňskou sezonu,“ hlásí nový trenér Zdeněk Šmejkal.

Jak jste byl spokojen s průběhem přípravy?

Začátek přípravy se nesl ve znamení hojné účasti, ale v závěru nám ty počty trochu klesaly. Je však třeba zohlednit zaměstnání hráčů a také soutěž, kterou hrajeme, kdy není možné, aby byli vždy všichni k dispozici. Ale kluci brali přípravu poctivě, takže je to celkově v pohodě.

K jakým změnám došlo přes léto ve vašem kádru?

Odešel jen Martin Puk. Naopak přibyly nové tváře – Jiří Petrů, Jan Jícha, Robin Vocel (vš. Čáslav), Daniel Záhora (Jestřabí Lhota), Michal Drápela (Kolín) a Jaroslav Bečvařík (Jevany).

Co říkáte na svého prvního soupeře, kterým bude Kosoř?

Nováček, kterého se nevyplatí podceňovat. Vzhledem k tomu, že soupeř svoji soutěž doslova prolétl, tak asi není třeba spekulovat nad jeho kvalitami. Kosoř má zkušený kádr, kde nechybí hráči s ligovými zkušenostmi. Navíc ještě přes léto posílila. Výhodou pro domácí bude malé hřiště, kde to nebude nic snadného. Jejich zápasy jsme ale neviděli, proto nevíme, co nás přesně čeká.