Velimi se povedl vstup do utkání. V 7. minutě Jansta na pravé straně zatáhl balon a předložil skvělý centr Pukovi, který hlavou nedal brankáři šanci.

„Místo toho, aby nás branka uklidnila, přestali jsme hrát. Nepodařilo se nám podržet vepředu balon a byli jsme hodně pod tlakem. Domácí se dostávali do šancí, ale Dejmek nás podržel fantastickými zákroky,“ uvedl vedoucí mužstva Martin Nedbal.

Velim přežila ošemetné situace domácích a po jednom z brejků se jí podařilo zvýšit na 2:0. Ve 37. minutě Novotný rychle rozehrál autové vhazování, Váňa dobře přebral balon a z hranice šestnáctky skvěle uklidil k tyči.

Za pár minut bylo v táboře hostů ještě veseleji. Libušín byl po brance na 2:0 hodně opařený, Váňa na levé straně využil zaváhání domácí obrany, zatáhl balon a předložil přihrávku pod sebe Pukovi, který dal na 3:0.

Následně měl ještě Puk velkou šanci, kdy postupoval sám na bránu, ale tentokrát domácího brankáře nepřekonal.

Ve druhém poločase byl výkon Velimi hodně bojácný. Její hráči nebyli schopni podržet balon a prakticky pořád byli pod tlakem.

Deset minut po změně stran snížil Sejtarija. Libušín hrál vabank, ale jeho šance skončily na skvěle chytajícím Dejmkovi.

„I my jsme se dostali do dvou šancí. Jansta nejprve ze standardní situace trefil břevno a o pár minut později Váňa nůžkami orazítkoval tyč,“ podotkl Nedbal.

V 71. minutě se Libušín dotáhl na rozdíl jediné branky a znovu u toho byl Sejtarija, který uklidil balon k pravé tyči.

„Od té doby tlak domácích ještě zesílil a do konce zápasu jsme se dostávali na půlku soupeře pouze sporadicky. Se štěstím a díky Dejmkovi jsme všechny náznaky a šance přežili a vezeme hodně důležité tři body,“ oddechl si Martin Nedbal.

Branky: 55. a 71. Sejtarija – 7. a 40. Puk, 37. Váňa. Poločas: 0:3.

Velim: Dejmek – Kedršt, Hartig, Martikán, Seifert – Jansta (73. O. Kosina), Kopáček, Víšek, Novotný (90. Ceral), Puk (83. Kasal) – Váňa (79. Kukal).