„Vždy je nepříjemné, když vám pro zápas vypadnou hned tři obránci. A nebylo příliš možností, jak tyto díry zalátat. Bohužel, ač se kluci snažili, tak to na kompaktnosti naší defenzivy mělo vliv,“ byl si vědom slabiny trenér Petr Samek.

V zápase se ukázala velká bolest liblických hráčů. Stejně jako minulý týden proti Škvorci, i v Sokolči si nedokázali pohlídat standardní situace a soupeře svou nedůsledností dostali brzy na koně.

„Nevyvarovali jsme se opakujících se chyb a dvě branky inkasovali z rohů. Třetí gól z přečíslení nás definitivně poznamenal. Nedokázali jsme v sobě najít síly, abychom v utkání vyprodukovali něco konstruktivního. Naše šance končily jen v náznacích, které domácí dokázali vždy včas utnout,“ smutně konstatoval Petr Samek.

„Máme za sebou tři zápasy proti těžkým soupeřům. Nezbývá, než se z toho oklepat a poprat se o body v dalších kolech, kde nás snad čekají vyrovnanější týmy,“ dodal Samek.

Branky: 10. Fink, 19. a 21. Kozel, 35. Svoboda, 39. Čáp, 82. Šťastný – 85. Hrstka. Poločas: 5:0.
Liblice: Matoušek – P. Nouzák, Kadeřábek, Bubeník, Vlk – Pačes (46. Vosecký), Rohn, Pop, Hejda (46. F. Řípa) – Hrstka, J. Nouzák.