„Předzápasová příprava byla vzhledem k soupeřově pozdnímu příjezdu trochu zmatečná. To byl i náš vstup do samotného zápasu. Úvodních patnáct minut jsme na hřišti nevěděli, co se děje, naštěstí pro nás soupeř svou velkou příležitost neproměnil. Až postupem času se to srovnalo. Přišly i naše příležitosti, které jsme však nedokázali zužitkovat,“ uvedl hrající trenér Jindřich Stejskal.

Po změně stran začali aktivněji zase domácí a na rozdíl od hostujícího celku to dokázali i gólově vyjádřit.

„Jak jsme se hledali v úvodu, tak nám vyšel vstup do druhé půle. Po centru jsme šli do vedení. Pak přišla oboustranná pasáž, kdy se celky hnaly bezhlavě do útoku. Takové situace nesmíme připouštět. Vedli jsme a takto si koledovali o možnou vyrovnávací branku. Naštěstí jsme na to brzy přišli a zápas si začali víc hlídat. Škoda jen, že nepřišla pojistka,“ podotkl Stejskal.

Na programu oslav byl nejen zápas béčka, ale po něm se představili i borci z A-týmu. Z tohoto důvodu musela domácí rezerva do boje se svým kádrem, bez možnosti posílení z divizního mužstva.

„Okolnosti nás donutily vystačit si pouze s hráči béčka. Takže byla naplno zúročena práce s mladými hráči, kteří tak dostali větší příležitost se zase ukázat. Tentokrát bylo na nich, aby utkání zvládli a porvali se o body. Musím uznat, že mě překvapili svou pracovitostí. Skvěle zahrála defenziva, která nás kromě jednoho zaváhání držela. Vidět byl i Ramšák, ale z jeho slibných akcí nakonec nic nevyšlo. Chyby tam byly, ale na hráčích je vidět, jak jdou herně nahoru, a to mi dělá velkou radost,“ byl po utkání spokojen Jindřich Stejskal.

Branka: 48. Sedláček. Poločas: 0:0.
Český Brod B: T. Vymazal – Miňovský, Kliment, Balík, Smola – Ramšák (79. Michal Kohout), Stejskal, Ravizza (74. Moško), Dušek (90. Bázlík), Krombholz (58. Kozlíček) – Sedláček (85. Martin Kohout).