„Na dobře připraveném hřišti se moc fotbal nehrál. Dominovaly osobní souboje, hra se kouskovala, takže se nedalo dostat pořádně do tempa. Domácí se ujali vedení po skrumáži, kdy jsme nepokryli hráče, a ten to dobře vyřešil. Ale do poločasu jsme dokázali zužitkovat dvě zaváhání soupeře a otočili skóre. Ovšem vedení jsme neudrželi a domácí před poločasem vyrovnali,“ zhodnotil první poločas trenér Jindřich Stejskal.

„Po změně stran se obraz hry moc nezměnil. Pořád to bylo především o osobních soubojích. Dařilo se nám dobře pokrývat standardní situace, a to byl základ. Po hodině hry jsme šli opět do vedení, kdy přímák ze strany krásně uklidil do domácí sítě Šťastný. Po zbytek utkání už jsme zodpovědně bránili a přežili několik závarů ve vápně, po jednom nás zachránilo břevno,“ oddechl si po utkání Stejskal.

Českobrodský trenér to však bude mít po utkání hodně drahé. Po čtvrtém kole, kdy se týmu herně, ani výsledkově nedařilo, přišel totiž do kabiny se sázkou, aby své svěřence vyhecoval. Podmínky byly jasně dané.

„Pokud do konce podzimu neprohrajete, tak pozvu celý tým do Ambiente na večeři,“ prohlásil Jindřich Stejskal ke svým svěřencům.

Sázka byla na světě a po každém zvládnutém kole nabývala konkrétních rozměrů. Šetřícímu kouči tak nepomohla ani pojistka posledního kola. Jeho svěřenci totiž zvládli vyhrát i na půdě neochvějného lídra soutěže. Hráči tak svou část splnili a teď je míč na straně trenéra.

Branky: 28. a 39. Šesták – 29. Sedláček, 35. Livora, 58. Šťastný. Poločas: 2:2.

Český Brod B: Vymazal – Krombholz, Balík, Nekolný, Říha – Hanzl (90. Martin Kohout), Šimůnek (55. Ravizza), Pěnkava (58. Dušek), Šťastný (91. Sahula), Livora (71. Teslík) – Sedláček.