„Dvě nepohlídané standardní situace a pak střela z dálky. Po sedmnácti minutách jsme prohrávali o tři branky. Zaspaný úvod už se nám dohnat nepodařilo. Chyběl nám důraz a snaha. To vyhovovalo hostům, kteří si do poločasu výsledek zkušeně hlídali,“ popsal první poločas liblický kouč Petr Samek.

Druhá půle začala neuznanou brankou domácích z ofsajdu. Snížit se jim podařilo až čtvrthodiny před koncem.

„K naší smůle pak další pokusy zastavila branková konstrukce. Nad svým výkonem se musíme zamyslet. Pokud chceme v této soutěži pomýšlet na body, měli bychom hrát alespoň jako posledních dvacet minut. To je jediné, za co bych kluky pochválil. Že začali bojovat jako jeden tým,“ měl k výkonu svého týmu výhrady trenér Samek.

Ten uznal kvality Škvorce.

„Pro mě byl soupeř překvapivě kvalitní. Ambiciózní nováček, který se podle mě bude pohybovat v horních patrech tabulky. Neměli jsme na něj a ten zaslouženě vyhrál. Mrzí mě dvě nezaviněná zranění hráčů Škvorce, kterým tímto přejeme brzké uzdravení,“ přidal k pochvale i přání domácí trenér Samek.

Branky: 74. Pačes – 2. Sladký, 5. Terynek, 17. Skřivan. Poločas: 0:3.
Liblice: Matoušek – Kovačka (68. Fusek), Fott, Pop, F. Řípa – Hejda, P. Nouzák, Pačes, Rohn – Hrstka (46. Lanc), P. Nouzák (90. Vlk).