„Vstup no utkání se nám povedl a hned v první minutě jsme nastřelili tyč. Po návratu byl hodně znát Šťastný, který je v naší hře hodně důležitý a dodává naší hře kvalitu. Do vedení jsme šli po rohovém kopu, kdy se hlavou trefil Pěnkava. Skóre navýšil z brejku Livora. Přicházely i další šance, ale bohužel se je nepodařilo proměnit. Vytvářeli jsme si tlak, líbil se mi náš pohyb bez balónu. Domácí se připomněli nastřelenou tyčí. My se z tohoto varování neponaučili a v samém závěru poločasu inkasovali kontaktní branku,“ popsal průběh prvního poločasu trenér Jindřich Stejskal.

„Domácí do druhého poločasu nastoupili povzbuzeni, zatímco nám to naopak moc nešlo. Po našem útočném rohu jsme nedokázali přerušit akci domácích a ti po samostatném úniku vyrovnali. Nám se rázem přestalo dařit a na koni byl soupeř. Ten i dokonal obrat a šel do vedení. Naštěstí pro nás jsme v poslední minutě dokázali vyrovnat. Penalty už zvládl lépe domácí celek,“ dodal Stejskal.

Branky Brodu: 23. a 89. Pěnkava, 29. Livora. Poločas: 1:2.

Český Brod B: Vymazal – Hanzl, Pěnkava, Nekolný, Říha – Šimůnek, Skořepa (70. Dušek), Šťastný, Kocourek, Livora (65. Ravizza) – Heřman (68. Sedláček).