„Hned v první minutě se nám nepodařilo odvrátit dlouhý míč, který nám propadl do vápna. Po následném faulu dostal soupeř možnost otevřít z penalty skóre a nemýlil se. To byla ale jediná šance domácích. Po zbytek zápasu už se prakticky k ničemu nedostali a my kontrolovali hru. Po pohledných akcích se nám podařilo vstřelit čtyři branky a svou převahu jsme tak dokázali vyjádřit i gólově,“ těšilo po zápase trenéra rezervy Jindřicha Stejskala.

Ten však před generálkou svůj tým nijak nešetřil a naordinoval svým svěřencům fyzicky náročný program.

„V týdnu ještě dostali kluci zabrat, když museli absolvovat dva náročné tréninky. Proto bylo v utkání znát, jak nám během vedra pomalu docházely síly. Podobně na tom byli i domácí, kteří měli pro utkání k dispozici jen jedenáct hráčů a část utkání odehráli i v deseti. I z tohoto důvodu nelze dělat nějaké závěry. Teprve až první mistrovský zápas nám ukáže, jak jsme doopravdy připraveni,“ podotkl Stejskal.

Branky Brodu: Ravizza 2, Šťastný, Jindřich. Poločas: 1:2.

Český Brod B: M. Vymazal – Krombholz, Nekolný, Smola (46. Kliment), Balík – M. Kohout (46. Strejček), Šťastný (46. Sedláček), Moško, Souček, Kozlíček – Jindřich. Po hodině hry střídali: Rozumný, Ravizza, Lomič.