„Povedl se nám vstup do zápasu, kdy jsme šli po rohu do vedení. Prvních dvacet minut bylo z naší strany opravdu dobrých. Dařila se nám hra po pravé straně, tandemy, hodně centrů, byl jsem opravdu spokojen. Bohužel pak nás trochu přibrzdilo vyrovnání. Hra se po zbytek poločasu odehrávala většinou ve středu hřiště bez vážnějších situací,“ popsal úvodní půli trenér Českého Brodu B Jindřich Stejskal.

„Po změně stran přišlo opět naše brzké vedení po rohovém kopu. Dál jsme byli aktivní a kolmými přihrávkami se snažili dostat do dalších šancí. Ale i soupeř dokázal využít standardní situace a z přímého volného kopu z vápna vyrovnal. Měli jsme příležitosti, přečíslení, ale nepodařilo se nám je lépe vyřešit. Pak jsme chybovali v rozehrávce a soupeř toho dokázal hezkou akcí potrestat a jít do vedení,“ zhodnotil druhý poločas Stejskal.

Toho mrzely první dvě inkasované branky po standardkách, které byly z kategorie hloupých.

„I když je pravda, že i my první dvě branky vstřelili ze standardních situací. A škoda vyloučení, které nám opět zúží kádr,“ posteskl si Jindřich Stejskal.

Jeho svěřenci museli posledních pět minut dohrávat v deseti hráčích. Kohout totiž ukázal svou květnatou mluvu, kterou nejprve počastoval prvního pomezního a při odchodu z hrací plochy pošetřil ještě pár slůvek pro druhého arbitra s praporkem. Dá se tedy předpokládat, že jeho návrat na hrací plochu nebude v příštích kolech příliš reálný.

Branky: 11. Novák vlastní, 50. Michálek – 18. Hanke, 52. Brabec, 62, Švorba. ČK: 85. Martin Kohout (ČB). Poločas: 1:1.

Český Brod B: Přibyl – Mužík, Martin Kohout, Balík, Krombholz – Ravizza (75. Teslík), Michálek, Šťastný, Dušek, Šimůnek (68. Mboula) – Sedláček.