„Hrálo se na strašném terénu, takže realizovat některé naučené věci bylo nemožné. Potěšilo mě, že i tak náš výkon nebyl špatný a první poločas jsme měli hru pod kontrolou. Po šanci Livory se k odraženému míči dostal Hanzl a jeho daleký lob nás dostal do vedení. Do šatny jsme mohli jít s větším náskokem, ale Šimůnek svou šanci hlavou neproměnil,“ podělil se o své postřehy z prvního poločasu českobrodský trenér Jindřich Stejskal.

„Po změně stran jsme se nestačili rozkoukat a soupeř hezkou střelou po zemi vyrovnal. Vedení nám mohl vrátit Šimůnek, ale ani tentokrát neproměnil. O chvíli později jsme špatně reagovali na dlouhý míč, který se dostal k hostujícímu střelci, který se opět nemýlil. Museli jsme trochu změnit rozestavení a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Individuální akci Miňovského zakončil Šťastný. Ke konci zápasu vstřelil vítěznou branku Šťastný, který uplatnil svůj důraz. V samém závěru při nás stálo trochu štěstí, kdy ve slibné příležitosti trefili hosté jen boční síť,“ přiblížil dějství druhého poločasu Stejskal.

Branky: 8. Hanzl, 63. a 83. Šťastný – 46. a 57. Janouš. Poločas: 1:0.

Český Brod B: Vymazal – Miňovský, Balík, Nekolný, Říha – Pěnkava (62. Sedláček), Šimůnek (75. Ravizza), Skořepa, Šťastný, Livora (87. Krombholz) – Hanzl (90. Teslík).