„Vzhledem ke špatnému terénu hrála opět bojovnost prim. Fotbal šel stranou, protože jakákoliv snaha o kombinaci nebyla příliš úspěšná,“ uvedl hrající trenér českobrodského béčka Jindřich Stejskal.

V zápase se zase opakoval špatný vstup domácích. Jejich sestava se v posledních kolech točí, podle toho, kdo je momentálně k dispozici, což kvalitě nepřidává. Stejně jako s počasím se kazící i hrací plocha českobrodského stadionu.

„Opět jsme se nevyvarovali chyb na začátku zápasu a soupeř šel do vedení. Po půlhodině hry dokázal Dušek vybojovat míč a krásnou kolmicí poslal do brejku Ramšáka, který vyrovnal. Po změně stran už byla hra kostrbatá. Kombinace prakticky přestala existovat, míč na nerovném terénu odskakoval. I proto už nebylo k vidění příliš šancí. Na řadu tak přišly penalty, kde byli hosté úspěšnější,“ nebyl po zápase spokojen Jindřich Stejskal.

Branky: 32. Ramšák – 7. Pokorný. Poločas: 1:1.

Český Brod B: T. Vymazal – Miňovský, Balík, Kliment (84. Martin Kohout), Mužík – Krombholz (61. Bázlík), Stejskal, Dušek (67. Moško), Ravizza (81. Sedláček), Kozlíček (66. Michal Kohout) – Ramšák.