„Velkou radost mi udělali kluci z áčka, kteří se sami nabídli, že nám pomůžou. Byli to právě ti, kteří ještě nedávno patřili k pilířům béčka a teď vycítili, že je mu třeba pomoct,“ byl z přístupu divizních hráčů potěšen trenér rezervního celku Jindřich Stejskal.

K dispozici měl Nekolného, Skořepu, Hanzla, Šťastného a do základu mohl počítat i s Ramšákem a Sedláčkem. Taková síla musela být zákonitě na hřišti znát.

„Brzká branka z kraje zápasu nás nakopla. Přicházely i další šance, ale skóre se nám navýšit nepovedlo. Potom jsme trochu vypadli z tempa a dovolili domácím vyrovnat. Naštěstí se nám ještě do poločasu podařilo odpovědět dvěma góly a to nás uklidnilo,“ podotkl Stejskal.

„Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem, a to vstřelit brzy čtvrtou branku. Pak dostali prostor i hráči z lavičky. V zápase byla hodně znát přítomnost zkušenějších kluků, kteří hráli pro tým, a to pak všem hráčům na hřišti pomůže,“ byl s týmovým výkonem spokojen Jindřich Stejskal.

Branky: 12. Vavřík – 2., 35. a 57. Šťastný, 32., 78. a 82. z PK Ramšák. Poločas: 1:3.
Český Brod B: T. Vymazal – Miňovský (64. Krombholz), Nekolný, Kohout Michal (73. Bázlík), Mužík – Ramšák, Stejskal (75. Kohout Martin), Skořepa, Šťastný, Hanzl (73. Moško) – Sedláček (62. Ravizza).