„Začátek nebyl z naší strany špatný. V páté minutě měl velkou příležitost Suk, ale neproměnil. Zápas jsme sice kontrolovali my, ale do vedení šli domácí, kdy se nakupilo několik našich chyb. Špatně jsme pokryli rozehrávku a nechali volnou pravou stranu, ze které přišel centr do vápna na neobsazeného hráče. Soupeř hrál hodně zataženě a my museli jeho branku dobývat. Ale to se nakonec podařilo a po skrumáži a několika pokusech se míč dostal ke Šťastnému a ten propálil vše, co mu stálo v cestě,“ uvedl hrající trenér Jindřich Stejskal.

„Vstup do druhého poločasu nebyl z naší strany moc povedený. Domácí tak vycítili šanci a herně ožili. My hrozili především z rohových kopů, ale kromě nebezpečných hlaviček Pěnkavy to nic nepřineslo. Branku nepřinesly ani naše další závary. Po půlhodině hry jsme dostali k dispozici pokutový kop, který Sedláček proměnil. Myslím si, že jsme měli šancí dost na to, abychom se dostali do vedení jinak, než z penalty. Od té chvíle jsme se soustředili na bránění. Domácí následně zjednodušili hru. Vytáhli stopera a nakopávali dlouhé míče do vápna. Ale ty jsme si dokázali pohlídat,“ byl po vítězném utkání plný rozporuplných dojmů Jindřich Stejskal.

Branky: 17. Vávra – 24. Šťastný, 61. Sedláček z PK. Poločas: 1:1.

Český Brod B: T. Vymazal – Hanzl, Balík, Pěnkava, Moravec – Šimůnek (90. Krombholz), Stejskal, Suk (64. Mužík), Ravizza (52. Beneš), Teslík (52. Sedláček) – Šťastný.