„Nejdůležitější zápas sezony jsme výsledkově zvládli a tím jsme se posunuli mimo sestupová místa v soutěži, takže jsme velmi spokojeni, že si tuto soutěž budeme moci zahrát i v další sezoně, jelikož je to pro řadu kluků dobrá zkušenost,“ podotkl trenér Petr Šafránek.

„Na zápas jsme se dobře připravili a ukázala se velmi účinná změna rozestavení, když jsme otupili sílu domácího mužstva v útoku. Domácí jsou ve svém prostředí nebezpeční a výsledky posledních zápasů to dokazovaly, ale my jsme si s tím dokázali poradit,“ poznamenal Šafránek.

„Zápas pro nás nemohl začít lépe, v 5. minutě se po rohu hlavou nemýlil náš srdcař Freund. V polovině poločasu jsme na chvilku nechali volného Štočka a ten potvrdil svou kopací techniku, když z úctyhodné dálky vstřelil vyrovnávající branku. Ta nás trochu vyvedla z míry. Naštěstí jsme dali do kabiny branku Rývou. Druhý poločas, alespoň začátek, byl podobný tomu prvnímu. Domácím jsme nechali planou aktivitu. Později již domácím docházely síly a my jsme především po stranách hřiště výrazně zaměstnávali domácí obranu i brankaře. Pojistku dal po pěkné akci středem hřiště Sphuryk. Utkání jsme již pak v klidu dohráli,“ oddechl si trenér.

„Během zápasu měli domácí tři vyložené šance, které nedali, ale my jsme jich měli podstatně více, především Nedvědil, Klucska a Motrunich, proto bylo naše vítězství zasloužené,“ dodal spokojený Petr Šafránek.

Branky: 21. Štoček – 5. Freund, 40. Rýva, 61. Shpuryk. Poločas: 1:2.

Plaňany: Arnold – Starov, Freund, Konůpek, Dittrich – Nevdashov, Klucska (84. Žemba), Sphuryk (77. Čech), Motrunich, Nedvědil (90. Jambor) – Rýva (87. Lazaryev).


Načítám tabulku ...